Wpis z mikrobloga

Mam dosyć, poszedłem "na miasto", może kogoś bym poznał, ale nie, nie potrafię samemu się szwędać. To myslę, odpalę czat wp, d--a, java odmawia współpracy... Widocznie nie dane jest mi poznać jakiegoś #rozowepaski i zostanie być neverending bordo #tfwnogf a taka dobra partia się marnuje ;)

ps. jak różowe marudzą "no gdzie ci normalni faceci, co nie chlają pracują i da się z nimi porozmawiać, to ja im już mówię gdzie, po prostu na takich uwagi nie zwracają :P
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@azetka: a nie mówiłem, że jeszcze jestem dowcipny? I na dodatek uważny ;)
@dlugi87: nie no, do quasimodo mi daleko, ale do ikony seksu podobnie ;) Miałem konto na tinderze, niezbyt miałem branie, ale to przez z d--y zdjęcie :P Kumpla muszę poprosić, fotografem jest :P
  • Odpowiedz
@konik_polanowy: o taaa kluby :D Przypomniała mi się jedna z sytuacji, która skończyła się zgoleniem mojego kłaka (w sensie brody ;) ) Poszedlem sobie do klubu, potańczyłem, patrze kobita, wolne tańce, ona sama, zaprosilem ,dwa zatanczylem, dzwoni do faceta swojego przy mnie, pyta sie gdzie jest, on ze sobie poszedl bo go kumple wkurzyli, ona sie pyta czy ona tez go wkurzyla ze zostawil ją samą bo sie do niej
  • Odpowiedz
@dlugi87: "były różne", tylko dlaczego żadnej sensownej :P Zacząłem w końcu celować w większy rozrzut wiekowy nawet, 18-28, bo w moim wieku to mężate, dzieciate, albo bujające w chmurach lub z mniemaniem o sobie takim, że książę na białym koniu będzie za słabą partią ;) Największe rwanie mają ci faceci, co mają gadkę, a mają gadane ci, co się nie przejmują tym co kto może o nich pomyśleć, można to
  • Odpowiedz
tani tshirt i jeansy nie są magnesem na laski


@Vein: Ty, a to może skoro zarabiasz tak powyżej średniej, to jednak zainwestować w jakieś przyzwoite ciuchy? Ja też jestem z tych informatyków w tshircie, ale gdybym się cofnął do czasów jak rozglądałem się za #rozowypasek, to ubiór byłby jednym z poprawionych błędów.

Wiem, że nie szukasz blachary i taka którą interesuje głównie wygląd to nie twój target.
  • Odpowiedz
@zweistein: albo czy ja będę miał okazję ją poznać... Głębiej ;) Spoko, nie jedna osoba mi to mówi, ale jakoś pomysłu "na siebie" na razie nie mam.
  • Odpowiedz