Wpis z mikrobloga

Mam dosyć, poszedłem "na miasto", może kogoś bym poznał, ale nie, nie potrafię samemu się szwędać. To myslę, odpalę czat wp, d--a, java odmawia współpracy... Widocznie nie dane jest mi poznać jakiegoś #rozowepaski i zostanie być neverending bordo #tfwnogf a taka dobra partia się marnuje ;)

ps. jak różowe marudzą "no gdzie ci normalni faceci, co nie chlają pracują i da się z nimi porozmawiać, to ja im już mówię gdzie, po prostu na takich uwagi nie zwracają :P
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sakreble: netto czy brutto? ;) 28 lat, pracuję w IT, zarabiam "na rękę" znacznie ponad średnią krajową "brutto". Ale nie chodzi o kasę tylko o ogólne rozgarnięcie...
  • Odpowiedz
@barani_leb: wiesz, pieniądze szczęścia nie dają, ale bez kasy nie da się żyć w tym świecie :P Może problem jest w tym, że nie jestem z tych co wyznają zasadę "zastaw się a postaw się", 24 letnie auto, tani tshirt i jeansy nie są magnesem na laski ;)
  • Odpowiedz
@azetka: są przyjemności które można i bez kasy mieć ;) No trzeba kilka zł zainwestować ale poza tym to wiesz ;)

Synek Billa Gatesa pyta ojca:
- Tato, chciałbym wreszcie zasmakować seksu, ale nie wiem jak zaproponować to kobiecie.
- Synu! Musisz jej kupić wielki bukiet pięknych róż, zaprosić ją do wykwintnej restauracji na dobrą kolację i markowe wino, później zabrać ją ekskluzywnym samochodem do drogiego hotelu...
W tym momencie wtrąca
  • Odpowiedz
@Vein: Załóż sobie konto na badoo czy tinderze wstaw sobie jakieś ładne fotki i bankowo coś wyhaczysz jeśli faktycznie masz w miarę wyjściową facjate
  • Odpowiedz