Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/11601242/zalozylam-sie-o-cos-z-pewnym-mirkiem-i-teraz-musze/ jako że zostałam wrzucona na #czarnolisto i mój komentarz został usunięty (pomijając kwestię że to Justine Dufour-Lapointe, złota medalistka z Soczi) chciałam poruszyć pewien temat, bo zastanawia mnie jedno:

jakim trzeba być przegrywem, żeby zakładać fikcyjne konto na fb i udawać laskę nadając jej imię i nazwisko, wrzucać tam zdjęcia, ustawiać status związku z nieistniejącym kolesiem (mam nadzieję że niesitniejącym), wymyślać studia, kolekcjonować znajomych, ustawiać wydarzenia typu "prawo jazdy" XD. Zastanawia mnie jak bardzo trzeba nie szanować swojego czasu i jak bardzo trzeba mieć #!$%@? życie, żeby bawić się w takie fejsbukowe simsy. Stary, współczuję Ci.

Link do instagrama Justine, bo jest na czym oko zawiesić ( ͡° ͜ʖ ͡°): https://instagram.com/justinedufourlapointe

#pokazmorde #przegryw
  • 76
  • Odpowiedz
@PanKtos: bo nie masz nigdy żadnych powiadomień :-( bo jesteś nołnejmem którego nikt nigdy nie woła. Chciałam, żebyś poczuł się przez chwilę.... wyjątkowy? Ale spoko, nie doceniasz - trudno.
  • Odpowiedz
@krulewna: Moje plusy nie zawsze oznaczają akceptację i upodobania, czasami chcę żeby coś było widoczne. Więc pelikanie odgadywanie czyichś intencji pozostaw innym. Trzeba być bardzo ubogim umysłowo żeby teraz wszystkich wołać.
  • Odpowiedz
@krulewna: Dzięki za poinformowanie, że zaplusowalem zdjęcie które należy do kogoś innego. Ogólnie mnie wali to czy to prawda, jak chcesz to pokaż swoje to plusa ci dam :)
  • Odpowiedz
@krulewna: moja droga, dałem Ci tego plusa po to żeby zobaczyć jak się rozwinie sytuacja (tak sprawdzam dwoje plusowane wpisy), a nie dlatego żeby polechtac Twoje ego czy też dodać atencji. Kolejna sprawa to dla Ciebie z chęcią pozostanę nołnejmej ponieważ nie mam zamiaru Ci się przedstawiać. A jeszcze jedno, nie ma co, jak ktoś kogoś zawoła to z pewnością ta osoba będzie wyjątkowa, szczególnie jak to Ty wolasz.
  • Odpowiedz
@krulewna: no ja niczego nie usuwam i plusow nie cofam. Skoro tego typu rzeczy Cię cieszą to wiesz... Na przyszłość proszę mnie nie wołać bo mnie to nie interesuje. Po prostu zakładanie że wszyscy co zaplusowali uwierzyli we wpis jest ułomne.
  • Odpowiedz
@Bladi89: ja tylko chciałam Was uświadomić, że za zdjęciem z tego wpisu i za samym wpisem stoi biedny człowiek, który codziennie jest ofiarą samogwałtu, dziwnych fantazji i posiadacz smutnego życia. Proponowałabym zbiorowy uścisk w tym wpisie!
  • Odpowiedz