Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #chwalesie #komputery Stara chinska szkola mowi ze podobno tylko glupiec grzebie tam gdzie wszystko dziala. Stara chinska szkola wspomina ze niektorzy rozbieraja nowego laptopa jeszcze przed pierwszym startem. Stara chinska szkola mowi ze ludzie dziela sie na dwie kategorie. Tych ktorzy robia backupy i tych ktorzy zaczna.

Niestety dzisiaj w dobie partycji recovery ktore gina w blizej nieokreslony sposob fajnie miec zrzucony obraz calego dysku do postaci ISO i za rok moze dwa odpalic niczym nowke sztuke z pudelka ;) Wiem ze systemy dostarczane razem ze sprzetem to shit ale jak sie juz raz za to zaplacilo to glupio potem wgrywac pirata bo sie recovery zesralo
s.....i - #pcmasterrace #chwalesie #komputery Stara chinska szkola mowi ze podobno ty...

źródło: comment_WRMhCvLluVxhnVlvhc74dKKakJzzSL5l.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szaremyszki: potwierdzam powyższe wypowiedzi. Beka z ludzi co myślą, że jak sciagna windowsa z sieci i wklepia kod spod naklejki i aktuwuja to myślą, że mają pirata bo z sieci sciagneli obraz płyty xD
  • Odpowiedz
@szaremyszki: Nie home, tylko po prostu: Windows 8.1.
Jak ściągniesz obraz z torrentów i zainstalujesz taki system przy użyciu własnego klucza, to twój system NIE jest pirackim.
  • Odpowiedz
@lolek43: @sebobik: zobaczymy za 20 minut jak sie skonczy zrzucac co tam naprawde jest i jakbardzo system jest spaskudzony. Generalnie radze sobie z takimi przypadkami a tylko koniecznosc posiadania wersji PRO zmusila mnie do reinstalki na czysto w poprzednim laptopie.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: jak potrzebujesz obraz, to się zgłoś
instalowanie z recovery/z backupu < instalowanie czystego systemu
nawet po #!$%@? syfu system z recovery działa wolniej, niż samodzielnie zainstalowany system + stery + opr. użytkowe
  • Odpowiedz
@jestem_bordo: twoje trzecie zdanie jest nie na miejscu. Jezeli robie to co robie to znaczy ze przewidzialem ta sytuacje . Laptopa bedzie obslugiwal kto inny i ja juz takich bardziej ogarnietych to widzialem nie jednego. Konczylo sie na moim spieprzonym wieczorze.
  • Odpowiedz