Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #chwalesie #komputery Stara chinska szkola mowi ze podobno tylko glupiec grzebie tam gdzie wszystko dziala. Stara chinska szkola wspomina ze niektorzy rozbieraja nowego laptopa jeszcze przed pierwszym startem. Stara chinska szkola mowi ze ludzie dziela sie na dwie kategorie. Tych ktorzy robia backupy i tych ktorzy zaczna.

Niestety dzisiaj w dobie partycji recovery ktore gina w blizej nieokreslony sposob fajnie miec zrzucony obraz calego dysku do postaci ISO i za rok moze dwa odpalic niczym nowke sztuke z pudelka ;) Wiem ze systemy dostarczane razem ze sprzetem to shit ale jak sie juz raz za to zaplacilo to glupio potem wgrywac pirata bo sie recovery zesralo
s.....i - #pcmasterrace #chwalesie #komputery Stara chinska szkola mowi ze podobno ty...

źródło: comment_WRMhCvLluVxhnVlvhc74dKKakJzzSL5l.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szaremyszki: @sebobik: powód był zupełnie inny, jakaś usterka hardware ale zczaili się, że nie ma recovery i zasłonili się wpisem z gwarancji, że niedozwolone są modyfikacje systemu operacyjnego dostarczonego z komputerem.
  • Odpowiedz
@lolek43: oj uwierz mi, większość ludzi się na tym po prostu nie zna. Czy np Twoja mama postąpiłaby inaczej? ;)

Swoją drogą nie wszystkie serwisy będą chciały przyjąć kompa bez dysku
  • Odpowiedz
@szaremyszki: to tym bardziej się pogrążasz, robiąc backup zasyfiałej partycji..
Pierwsze co i ja robie to format (usunięcie wszystkich partycji, łącznie z recovery), instalacja czystego win, stery i ew oprogramowanie tylko takie co potrzebuje do obsługi klawiszy funkcyjnych itd i gwarantuje Ci, że taki system jest najszybszy i wtedy ew robie sobie backup dysku.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: różnica polega na tym, że w dieslu nie psuje i nie zapycha się to od razu. a tu od razu masz zasyfiały komp. ja rozumiem, że to więcej pracy niż nacisnąć przywróć system, ale ja akurat nie robię niczego na odjeb się.
  • Odpowiedz