Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #chwalesie #komputery Stara chinska szkola mowi ze podobno tylko glupiec grzebie tam gdzie wszystko dziala. Stara chinska szkola wspomina ze niektorzy rozbieraja nowego laptopa jeszcze przed pierwszym startem. Stara chinska szkola mowi ze ludzie dziela sie na dwie kategorie. Tych ktorzy robia backupy i tych ktorzy zaczna.

Niestety dzisiaj w dobie partycji recovery ktore gina w blizej nieokreslony sposob fajnie miec zrzucony obraz calego dysku do postaci ISO i za rok moze dwa odpalic niczym nowke sztuke z pudelka ;) Wiem ze systemy dostarczane razem ze sprzetem to shit ale jak sie juz raz za to zaplacilo to glupio potem wgrywac pirata bo sie recovery zesralo
s.....i - #pcmasterrace #chwalesie #komputery Stara chinska szkola mowi ze podobno ty...

źródło: comment_WRMhCvLluVxhnVlvhc74dKKakJzzSL5l.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sebobik: @szaremyszki: jeżeli nawet by nie załapało to instaluje się na klucze podane w necie do instalacji, następnie po instalacji powinno samo załapać i aktywować klucz z biosu z tablicy msdn, jeżeli nawet by tak się nie stało to ręcznie wyciąga się klucz z biosu i wpisuje i aktywuje, ale z reguły podczas instalacji mi łapie.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: dalej instalujesz system podając klucz generic który nie służy do aktywacji tylko instalacji:
Core: 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
Professional: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
  • Odpowiedz
@szaremyszki: dałem Ci sposób na pełen format/wymiane dysku/czystą instalacje bez syfu producenta! nie żadne refresz tylko instalacja z iso na czystym dysku na klucz z biosu, no k---a mać czego nie rozumiesz? działa od zawsze
  • Odpowiedz