Wpis z mikrobloga

Mirki pracujący w oświacie!
Pracuje u mojego znajomego w firmie chłopak, który kończy technikum jednak problem tkwi w tym, że w 3 klasie technikum dostał ocenę negatywną poprawkową z matematyki. Rada pedagogiczna przepuściła go warunkowo. Jednak teraz kiedy ko czy 4 klase "Pani od matmy" określiła się jasno, że nie pozwoli poprawić mu obecnego półrocza z mamtmy jeśli on nie zaliczy jej całej 3 klasy w której przeszedl warunkowo z mamtmy. Chce chłopakowi w jakiś sposób pomóc bo pochodzi z niezbyt dobrej rodziny i sam dorabia się wszystkiego. Wszystkie przedmioty idą mu bardzo dobrze jednak najgorzej u niego jest z matma dodatkow Pani nie lubi go .


#techbaza #pomoc #kiciochpyta #pracbaza #oswiata
  • 9
@programersky: Pomóż mu się uczyć. Co może być w liceum co sprawia trudności? Dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, potęgowanie, pierwiastkowanie i przekształcanie wzorów? To są rzeczy które pozwalają całkowicie zaliczyć liceum, także technikum powinny również.
@arkblame: Uczyć się chce jednak on nie wiem czy jeśli przeszedł warunkowo z 3 klasy do 4 tech to czy musi zdawać jeszcze tą 3 klasę. Jego nauczycielka dała mu warunek, że jeśli jej nie poprawi tej 3 klasy to nie pozwoli mu zdać obecnego semwstru w 4 klasie. W takich kwestiqch jestem zielony bo nie pracuje w oświacie i nie wiem jakie mają prawa oraz obowiązki patrząc na to dostanie
@programersky:
"§ 21.10. Uwzględniając możliwości edukacyjne ucznia szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej, rada pedagogiczna może jeden raz w ciągu danego etapu edukacyjnego promować do klasy programowo wyższej (semestru programowo wyższego) ucznia, który nie zdał egzaminu poprawkowego z jednych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, pod warunkiem że te obowiązkowe zajęcia edukacyjne są, zgodnie ze szkolnym planem nauczania, realizowane w klasie programowo wyższej (semestrze programowo wyższym). "

Po wpisaniu w googlu "warunkowa promocja do