Wpis z mikrobloga

Polećcie jakiegoś dobrego dentystę w #lodz
Nie chcę iść w ciemno do najbliższego, bo się znowu zrażę i nie pójdę przez kolejne 3 lata:/
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fristo: Przede wszystkim unikaj rzeźników, którzy robią kanałowe bez znieczulenia! Juz kiedyś był poruszany ten temat miedzy innymi przeze mnie. Wiec może nie bedzie tak zle ;)
  • Odpowiedz
@michalec: Przykładowo, Kowalski do obojętnie czego daje znieczulenie na prośbę pacjenta(w cenie zabiegu), usługi nie są drogie patrząc na rynek, a sama osoba tworzy pewną atmosferę, przez którą ja przestałem się bać chodzenia do stomatologa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epi: @strikerg: Do tych gabinetów miałbym najlepszy dojazd. Dlaczego je polecacie? I jak jest z dostępnością lekarza, da radę umawiać się na kolejne wizyty dość często czy trzeba dłużej czekać, np. miesiąc?
  • Odpowiedz
@Fristo: Wyrywałem tam 3 zęby, było spoko ;) Do tego mam bardzo blisko. Na terminach mi zbytnio nie zależało, byle było po 18, więc spokojnie mogłem się umówić częściej niż co miesiąc.

Ogólnie fajna i miła obsługa, dr Adrian chyba jest nawet młodszy ode mnie ;)
  • Odpowiedz
@Fristo: dentysta jest bardzo konkretny, ma poczucie humoru ;-). jesli chodzi o terminy to zależy o jakiej godzinie chcesz iść. Wiadomo że popołudniu będzie wiecej osób. Ale myślę, że tydzień oczekiwanja to max. Cena za plombe chemiczną to 40 i 80 za światło
  • Odpowiedz
@kiszczak: Ale ja nie narzekam ;)
Samo wyrywanie było fajne, zwłaszcza jak mi wyrywał 7 i 8. Po wszystkim dostałem jeszcze lusterko i mogłem sobie obejrzeć nacięte dziąsło i kawałek kości :)
  • Odpowiedz