Wpis z mikrobloga

@morq: Ale przecież nie o Vdr mi chodzi. Mam na myśli raczej tych, którzy żyją z tego, co przetłumaczą z bloga SS i umieszczą u siebie. Oczywiście nie przetłumaczą nigdy tego, co stawiałoby WG w złym świetle. Bycie kurtyzaną WG to nie tylko praca, ale i powołanie.
  • Odpowiedz
poważnie WG nie chce wam wypłacić za wygraną tego bonusu, który sami ustalili?


@cesar90: nam wypłacili ( ͜͡ʖ ͡€) ale tylko bonus 25%

25k o którym wszędzie pisze nie wypłacili i sie zasłaniali dekle znowu jakimiś błędami w tłumaczeniu
  • Odpowiedz
@cesar90
No grają w #!$%@?, że tak powiem i nie chcą wypłacić tego bonusu 25%. Goście z mojej drużyny tam ostro o to walczą ale WG EU jest tak psychicznie opóźnione, że samo nie rozumie dobrze co pisze :)

EDIT:
Brebo z WG Staffu napisał:
Hey all,

Since a lot of you is concerned about this we had to look at the issue more closely.

The rules were not ideal, but in
  • Odpowiedz
@morq: @yosemitesam: Panowie nie znam sprawy... Co nie zmienia faktu, że cały europejski oddział WG to banda niekompetentnych ludzi, co mówiłem już wielokrotnie. Ciekawy jestem jaki będzie finał tej sprawy...
  • Odpowiedz
@vdr:
Przyznali się do błędu :)
Brebo z WG Staffu napisał:
Hey all,

Since a lot of you is concerned about this we had to look at the issue more closely.

The rules were not ideal, but in any case we need to follow them and fix the mistake on our side.
We would like to apologize to the concerned teams.

Your prizes should be sent out soon (if not already)
  • Odpowiedz