Wpis z mikrobloga

  • 1486
Jakim trzeba być smutnym człowiekiem by coś takiego robić? Tylko czekać, aż ktoś mu morde obije, to ten sam typ co latem zdjęcia robił
#warszawa
polik95 - Jakim trzeba być smutnym człowiekiem by coś takiego robić? Tylko czekać, aż...
  • 280
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polik95: Wiesz - mnie nic nie przeszkadza, że ktoś się gdzieś piwka napije. Naprawdę. Jedyne co mi wadzi to śmiecenie. Ale już łażenie za ludźmi i wzywanie do nich policji albo straży miejskiej to przegięcie.
  • Odpowiedz
@polik95: jakie zdjęcia robił? Faktycznie, trzeba mieć nasrane we łbie. Nikogo nie ma, pusto zimno, a mu przeszkadza, że on piwo pije. Nawet dzieci obok nie ma, żeby demoralizować. Dorobi się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wiesz - mnie nic nie przeszkadza, że ktoś się gdzieś piwka napije.


@xSQr: Mi też nie. Trafia mnie dopiero, jak widzę porozbijane na ziemi butelki, porozwalane przystanki, jak mieszkańcy zagradzają przejścia między domami, bo mają dość wiecznego smrodu ekskrementów...
  • Odpowiedz
@polik95: Przeglądam kanał tego kolesia na yt. Koleś kiedyś trafi na lepszego od siebie i przestanie mu być do śmiechu z tymi wygłupami. Przyczyniłby się gdyby zrobił publiczną akcję sprzątania bulwarów i zebrał ludzi albo namawiał na zdrowy tryb życia. Ale nie, on na policję donosi....
  • Odpowiedz
@polik95: teraz jest wysyp takich "postaw obywatelskich", nie wiem skąd się to bierze. Z pół roku wbiegam do tramwaju z siostrzeńcem level 6, przyjechał ze małej miejscowości do miasta, więc wiadomo, wszystko dla niego nowe. Więc wbiegamy do tego tramwaju, i w ramach zabawy podbiegam do automatu z biletami, i zaczynam niby naciskać te guziki, że to niby konsola statku kosmicznego, czy coś. No i #!$%@?ł się jakiś sztywniak, że
  • Odpowiedz
@xSQr: Mi też nie. Trafia mnie dopiero, jak widzę porozbijane na ziemi butelki, porozwalane przystanki, jak mieszkańcy zagradzają przejścia między domami, bo mają dość wiecznego smrodu ekskrementów...


@rmikke: kolego - ja tu mówię o kulturalnej ilości a nie o upijaniu się. O tym, że ktoś w lato wypije sobie jedno piwo w parku z dziewczyną albo otworzy wino na kocu w Łazienkach. O żulerni nie wspominam - ich
  • Odpowiedz
@polik95: Trafił na całkiem porządnego obywatela. Gdyby trafił na kogoś, kogo rzeczywiście może i warto byłoby zgłosić na policję, to dostałby w czapę i jeszcze stracił telefon i kamerkę, żeby dowodów nie było.
  • Odpowiedz