Wpis z mikrobloga

  • 1486
Jakim trzeba być smutnym człowiekiem by coś takiego robić? Tylko czekać, aż ktoś mu morde obije, to ten sam typ co latem zdjęcia robił
#warszawa
polik95 - Jakim trzeba być smutnym człowiekiem by coś takiego robić? Tylko czekać, aż...
  • 280
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@polik95: swoją drogą koleś chyba nie popełniał wykroczenia? Typ co wzywa patrol sam mówi że są pod mostem, a ustawa mówi że zabronione jest spożywanie na ulicach, placach i w parkach. Więc obszaru pod mostem nie można chyba pod to przypisać?
  • Odpowiedz
@Krs90: obstawiam ze albo jest psem na emeryturze, zna dobrze topografie miasta, moze tajniak, badz zona go kopnela w dupe i sie probuje wyzyc.

Dziwne, ze nikt z nim porzadku jeszcze nie zrobil tam.
  • Odpowiedz
@polik95: Kiedyś kulturalnie spożywałem jedno piwo z koleżanką nad Wisłą to kręcił się na rowerze i świecił po nas latarką. Policja się kręciła i piwo było schowane także nic sie nie stało. Poczułem się osaczony. To było na jesieni, gdy było już chłodno i w trakcie tygodnia więc ludzi było nie wielu. Dlaczego ten człowiek i policja nie interweniują w piątek, w ciepłe, letnie wieczory? Przecież wtedy setki osób pije.
  • Odpowiedz
Mi też nie. Trafia mnie dopiero, jak widzę porozbijane na ziemi butelki, porozwalane przystanki, jak mieszkańcy zagradzają przejścia między domami, bo mają dość wiecznego smrodu ekskrementów...


@rmikke: ale #!$%@?ła logika.
  • Odpowiedz
@polik95: Nie zdziwię się jak faktycznie w końcu koleś dostanie od kogoś łomot i kamerka będzie zbita. Jakim trzeba być #!$%@? człowiekiem bez własnego życia by wtrącać się tak w cudze sprawy, przecież to jakieś prześladowanie jest a gość powinien wylądować w psychiatryku na obserwację. Zdrowy to on nie jest :).
  • Odpowiedz
@polik95: A co z upublicznianiem wizerunku tego biednego faceta i jego dziewczyny? Przecież tyle się o tym mówi. Tablic pirata drogowego pokazać nie można a to jest dozwolone?
  • Odpowiedz
jak mieszkańcy zagradzają przejścia między domami, bo mają dość wiecznego smrodu ekskrementów...


@rmikke: To nie jest wina pijących tylko miasta bo tak na prawdę nie ma gdzie oddać moczu chcyba że mylisz mocz z kałem albo miałeś co innego na myśli.
  • Odpowiedz
@polik95: jemu się przynajmniej coś chce zrobić z pijakami pijącymi po przystankach. A nie cicho przyzwalać na patologię i żulerstwo na ulicach.
  • Odpowiedz