Wpis z mikrobloga

@GOTOVE: Jak najbardziej, chcę żeby pozostała w oryginale. Ewentualnie podsufitkę zmienię na czarną alcantarę Bo ta seryjna zaczyna się odklejać w jednym miejscu
  • Odpowiedz
@Lukas77986: Jest to model sprzed liftu i ma silnik równe 4.0 co daje moc 286KM.
Ale gaz...nie dziękuję:) nie neguje gazowników, ale stać mnie na benzynke i niech tak zostanie w oryginale.
  • Odpowiedz
@puszka5: Chciałem się starym polskim zwyczajem do czegoś przypierdzielić. I wiesz co? I nie mam do czego () Piękna jest! Jakie wyposażenie?
  • Odpowiedz
@arctix: Jak na 1996r to całkiem fajne :)
Elektryka pełna (nie ma chyba tylko wentylowanych siedzeń), włącznie z podgrzewanymi siedzeniami z tyłu, navi, tel (który po włożeniu startera Heya działa), roletka elektryczna, xenon, Kaseciak :) + zmieniarka...itd ;)
  • Odpowiedz
Kiedyś myślałem że moja stara kolekcja kaset (gimbynieznajo) nadaje się już tylko na strych...a tu proszę jaka niespodzianka :D
  • Odpowiedz
@fajny_nick: :D Mieszkam w Żarach w lubuskim, we Wro tylko kupiłem samochód. Ale z tego co wiem, to poprzedniemu właścicielowi ukradli raz,razem z wkładami lusterek ;)
  • Odpowiedz
@puszka5: Myślałem, że ktoś poważy.. Bajki idź pisać gdzie indziej..

13 to spali ale chyba na najwyższym biegu na trasie w dobrze rozgrzanym silniku i przy 80km/h
  • Odpowiedz