Wpis z mikrobloga

Za tydzień dowiem się czy rózowy zaciążył.Jest pewien niesmak.Już wcześniej mówiłem jej o tabletkach ,po'', ale nie ona taka religijna, że jak ma być dziecko to będzie.ŻE CO K---A ? I teraz dziwi się mojej rekacji, że na ten moment nie chce dziecka,układam sobie życie (studia-praca) . Że ona go urodzi i może być sama. O co k---a chodzi takim ludziom ? Kocham ją bardzo,ale takie myślenie mnie w-----a.Po co produkować dzieciaka, który na sam początek będzie miał p--------e (jesteśmy całkiem młodzi) Jeśli jej nie przetłumacze to pewnie będe musiał odejść ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co by nie było, niesmak pozostał #rozowepaski
  • 340
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chixi: o matko, dla kobiet zaciazeníe to "najlepsza decyzja w ich zyciu" jak to sama napisalas, nawet mimo tego, ze druga polowka tego kategorycznie nie chce i do konca zycia beda musieli wychowywac dziecismieci i do konca zycia zyc z osoba z ktora bedzie sie meczyc, w konsekwencji dziecko na tym najbardziej ucierpi.
Co za brak myslenia, nie wierze.
  • Odpowiedz
@chixi: Pomijając emocjonalny ton twojej wypowiedzi (może masz akurat okres?) to musisz zrozumieć jedną ważną rzecz - jeśli kobieta jest z tobą w ciąży i chce je urodzić, a ty tego dziecka nie chcesz, pozostaje zrobić jedną rzecz.

Przekonać ją, że byłbyś najgorszym możliwym ojcem, a życie z tobą to będzie piekło. Że nie dostanie ani grosza, że zostanie sama, że będzie mieć spieprzone życie, że gówniak wyssie z niej
  • Odpowiedz
@chixi: Dla mnie to jest kompletny brak szacunku do drugiej osoby. Prosty przekaz "tylko przyjemności, żadnych obowiązków, nie zamierzam z tobą wiązać życia". Tacy kolesie powinni mieć to wytatuowane na czole, żeby łatwo było ich odsiać :)
  • Odpowiedz
Mam wrażenie że najbardziej z aborcją walczą te osoby, które urodziły się z wpadki, a teraz mają wielki dylemat i dysonans poznawczy co by było gdyby ich mamusia ich samych wyskrobała. Achh
  • Odpowiedz
@waldyszczawik:

Alimenty i tak dostanie z Funduszu Alimentacyjnego. A fundusz ściągnie je z ciebie wcześniej czy później. Albo wsadzi do paki za ich niepłacenie, a jak wyjedziesz z kraju to z każdą rutynową kontrolą drogową po powrocie do Polski będziesz srał w majty.
  • Odpowiedz
@bialysony: najlepsza decyzja życia to było zostawienie debila i aborcja a nie zajście w ciążę. Czytaj ze zrozumieniem a nie zarzucaj mi brak myślenia xD
Ale generalnie jeśli dziewczyna upiera się przy utrzymaniu ciąży to imo ma świadomość że zostanie sama z tym dzieckiem, jeśli ma takie a nie inne podejście to będzie jej lepiej żyć jako samotna matka niż żyć ze świadomością że zrobiła coś w jej oczach strasznego.
  • Odpowiedz
@mlg20: Uwielbiam tę hipokryzję katoliczek - s--s przedmałżeński TAK, ale tabletka "po" to już grzech


@gosialke: a czemu hipokryzja? Podejście KK do spraw seksu jest kretyńskie i nikt rozsądny tego nie traktuje serio, natomiast traktowanie przyszłego dziecka jako człowieka to już indywidualna kwestia - dla jednej osoby to tylko usunięcie zygoty, dla innej - zabójstwo dziecka, które za tych kilka miesięcy mogłoby już przyjść na świat. No i
  • Odpowiedz
@katinka: Masz na myśli te gównopieniądzę?

Świadczenia z funduszu alimentacyjnego są co do zasady wypłacane w wysokości bieżąco ustalonych alimentów, jednak przepisy określają ich górna granicę. Granica ta wynosi 500 zł. na dziecko. Należy więc zauważyć, iż jeśli alimenty są zasadzone w wysokości 800 zł., to osoba uprawniona otrzyma kwotę o 300 zł mniejszą.


No to powodzenia! Spróbuj za to wychować dziecko jako samotna matka!
  • Odpowiedz