Wpis z mikrobloga

@bratbud: @yuio: Chodzi w jakiej postaci to wyświetlić np w C# na ekranie(przyciski to na pewno nie) i przesuwając myszkę z wciśniętym przyciskiem zapalają się wszystkie kropki nad którymi przesunięta była myszka. Następnie po wciśnięciu jakiegoś przycisku generuje się tablica, którą mogę do czegoś wykorzystać.

Może być też białe pole, po którym rysuje się jak paintcie i obrazek jest zapisywany do tablicy o wymiarach np. 200x200
@karhar: ja bym wygenerował odpowiednią ilość kropek oraz zapisał sobie w tablicy je jako obiekty. Następnie badał gdzie myszka chodzi po ekranie i jeżeli myszka wleci w obszar jednej z kropek (możesz kropki rysować jako ellipse i masz metodę która powie Ci czy myszka jest jej obszarze). Jeżeli będzie to ją zapalisz po prostu zmieniając jej wypełnienie.
@banannq: To co przedstawiłem we wpisie to pewnie prościzna, możesz zrobić pod Windowsa dla przykładu takie pole do malowania 32x32, z którego po wciśnięciu przycisku generuje się tablica[32][32] i jest zapisywana do pliku lub wyświetlana. Będę wtedy wiedział, jak mniej więcej to robić.
I tyle by wystarczyło, ale jeśli masz chęci i czas to możesz czytać dalej tutaj, bo się trochę rozpisałem ;)

Zachęcam też innych do podjęcia wyzwania (
@banannq: Format to najlepiej taki jak inicjalizacja tablicy czyli { {zmienna1, zmienna2}, {}, {} }, aby można było to skopiować i wkleić do kodu programu bez nudnych przeróbek.