Wpis z mikrobloga

@cacyyy: Generalnie ciekaw jestem, jak wygląda jego eksploatacja: awaryjność, usterki, te fabryczne, o ile są, jak i te wychodzące po latach, dostępność części, ich cena, trudność napraw. No i wrażenia z jazdy.
@damian-piwowarski: XJ6 wygląda zacnie, ale ma o połowę za dużo mocy (prawko A2, max 35kW). :(

Kwota? Im mniej tym lepiej, ale też bez przesady. Maksymalnie około 6-7k za starszy sprzęt. Jak coś młodszego i fajnego to bym trochę nagiął, ale mam ww. prawko do zrobienia i ubiór do kupienia, a to też nie jest przecież takie tanie ;)
@KMiklas: Też mam A2 :D Mam ograniczoną do 25 kW, max moc XJ6 to chyba 84 konie więc się nadaje :-)

No tak, masz rację ze strojem, z drugiej strony chcesz też moto bo wiosna się zbliża. Mnie samego korci aby jutro wyjechać do pracy, ale pogoda nie pozwala (jeszcze za wcześnie).

Próbowałeś inne motocykle? Ja bym chyba dozbierał do SV650 (ʘʘ)
@damian-piwowarski: Dozbierać nie problem, ale po prostu nie chcę za dużo wydawać na pierwszy motocykl, zwłaszcza, że pewnie i tak się wyrąbię, i będzie płacz i zgrzytanie zębów. :D

Blokowałeś samemu? Czy trafiłeś taką wersję?

Innych nie próbowałem, bo za dużego wyboru bez ograniczania mocy nie ma. :(
@KMiklas: Ale takie firmy to wszędzie raczej znajdziesz więc nie ma problemu.

Tak czy siak, ja jeździłem chwilkę SVką i była prze fajna (pomijając to że jest taka troche kanciasta). I ten dźwięk - mniam! GS500 (albo starsza honda cb500?) był malutki i zwinny, nowy Gladius za to ciężki i plastikowy ale wg mnie najfajniejszy w prowadzeniu.

Co nie wybierzesz to będzie fajnie. Tyle do wyboru, że aż chciałoby się mieć