Wpis z mikrobloga

@harnas00: się śmiejesz ale tak jest jak ci dowalają przedmioty które nie mają związku z twoją specjalizacją... nie trawię programowania ale muszę zaliczyć bo tak :(
  • Odpowiedz
@ppawel: widząc speckę, uważam, że prowadzący jest ogarniętym programistą Javy. Jeśli byś nie dowalił doców na getterach i setterach (których w mojej opinii i tak powinno być mało w programie napisanym obiektowo) to nie wierzę, że by się doczepił. Konstruktory bardzo często powinny być udokumentowane, patrz wszystkie biblioteki z których korzystasz :)
  • Odpowiedz
@3330235: Czyste JSP? Troche masochizm, ale cóż :-) W sumie sam jestem ciekawy na ile byście wycenili taką apkę z terminem do końca poniedziałku
  • Odpowiedz
@doubt: ja bym sie może podjął jakbym miał na to jakiś czas na spokojnie (z tydzień chociaż :) ), do końca poniedziałku to trochę za mało ( przez co kod byłby na odwal się). No i po przejrzeniu specyfikacji uważam, że jak @3330235 nie napisze tego sam to prowadzący to wyczai :) No chyba, że wykonawca poświęci kilka godzin na przekazanie odpowiedniej wiedzy @3330235
  • Odpowiedz