Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich mirków i mirabelki. Piszę z zielonego fake-konta, choć sytuacja sugeruje, jakbym był bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szybka historia i pytanko z dziedziny #tfwnogf #przegryw #friendzone #feels #rozowepaski #niebieskiepaski

Parę miesięcy temu poznałem przez internet pewną dziewczynę. Ja lvl 20, ona z 2 mniej. Wiecie, na początku od czasu do czasu sobie pisaliśmy na fejsbuku po prostu. Była dość nachalna, pisała codziennie, aż w końcu sam się wkręciłem. No i tak to trwało sobie, aż wtem doszło do spotkania. Było spoko. Ale nagle wszystko się #!$%@?ło. Zapytała mnie czy chcę coś more than friends. No to powiedziałem prawdę. Ona jednak powiedziała, że nic do mnie nie czuje. No to takiego #!$%@? - zerwałem kontakt. Ale szczerze to nie jest takie łatwe i ciągle nękają mnie myśli, że może da się to jakoś naprawić. Co o tym myślicie? Czy po 2 tygodniach odezwać się i spróbować jakiejś nowej strategii? Jeśli tak to jakiej?
  • 12
@konto_tymczasowe_951: Wiesz co Ci poradzę? Otwórz sobie notepada, nowy dokument w wordzie, cokolwiek, i napisz to. Opisz sytuację dokładnie, ze szczegółami, tak jakbyś komuś to opowiadał. Jak podczas pisania nie przyjdzie Ci do głowy że to głupie i naiwne to przeczytaj to dokładnie i uważnie jak skończysz pisać, i staraj się zdystansować, tak jakby opowiadała Ci to obca osoba. I pomyśl co byś jej doradził. I tak zrób. Nie słuchaj przypadkowych
@92Gruszka: Może źle się wyraziłem - ona nie proponowała niczego więcej, tylko zapytała czy ja czasami nie oczekuję więcej.

Ja to widzę jako najzwyczajniejsze friendzone i po prostu chciałbym się dowiedzieć czy jest sposób się z tego bagna wydostać. Dzięki za odpowiedzi, pozdro.