Wpis z mikrobloga

@Vonsatch: możesz tl;dr i napisać o co chodzi?


@shdw: Naudi podważa właściwie większość dogmatów świata sportu/fitnessu/treningu funkcjonalnego kreując siebie na osobę, która jako jedyna ma rację, jednocześnie obrzucając błotem wszystko dookoła, szczególnie Crossfit i "pseudo" treningi funkcjonalne, jakoby jego podejście - Functional Patterns było jedyne słuszne. Tak w skrócie, a np w tym filmiku całkiem zwięźle podsumowuje o co mu chodzi:

(wołam przy okazji @berti, bo pewnie będzie mieć
V.....h - > @Vonsatch: możesz tl;dr i napisać o co chodzi?

@shdw: Naudi podważa wł...
@Vonsatch: Do Naudiego zerkam czasem i jego treningi traktowałbym jako ciekawostkę lub element cardio/rozgrzewki/rehabilitacji a nie metodę treningową, coś a'la crossfit (bez beki, tylko dla analogii).
Odkąd w jakimś filmiku stwierdził, że crossfit to nie sport bo są ruchy w tylko jednej płaszczyźnie a jego metoda jest zajebista bo możesz skakać na boki i się obracać mam do typa spory dystans. Przy okazji zdyskredytował wiele innych dyscyplin.

Dla mnie "jednopłaszyznowe" robienie
@Vonsatch: dobra, to chyba ten filmik, o którym właśnie wspomniałem więc nie oglądam dalej :)

Generalnie, biorąc pod uwagę to co #!$%@? Naudi (w screenach na blogu Breta), to nawet nie ma co komentować :)

Do you even rotate?


No #!$%@? dziś na przykład ani razu. Ale wszedłem po schodach, wstałem lub usiadłem przy biurku, podniosłem siatki z zakupami, podniosłem się z łóżka.

Jeżeli zawodowo nie zajmujesz się rzucaniem przedmiotami jak
b.....i - @Vonsatch: dobra, to chyba ten filmik, o którym właśnie wspomniałem więc ni...

źródło: comment_EIZRjyUnske0u18F95cpys0Pr0Yyr9ws.jpg

Pobierz