Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś kartę 'Be active'?

Da się to kupić normalnie na siłowni czy tylko przez neta? Bo w sumie mają dobrą ofertę, o 1/2 taniej niż teraz płacę. Chciałem jutro podjechać, kupić sobie miesięczny karnet i zobaczyć czy jest spoko. Jakieś opinie?

#silownia #mikrokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
@nodikv: tez to wlasnie widzialem, do tego jeszcze opieka medyczna, brzmi nadspodziewanie dobrze. btw- te karte mozna uzywac w calypso, a widzialem ostatnio ulotke, ze pierwszy miesiac za darmo (na ulotce byla tez mowa, ze honoruja karty beactive), ciekawe, czy to sie jakos laczy
  • Odpowiedz
@Viking: Poczytaj dokladnie, bo zazwyczaj 1 msc za darmo oznacza, że musisz kupić np karnet na 6 miesięcy. Ale sama karta jest podobno okej.
  • Odpowiedz
@Manny_Ribera: Czyli jak sobie jutro podjadę na siłownię, ktora obsługuje te karty to nawet mnie nie wpuszczą i nie skorzystam? Lipa lekko bo akurat wczoraj skończyłem karnet na obecnej.
  • Odpowiedz
@nodikv: @Viking: Ogólnie mam tę kartę od kilku miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń. Zamawiasz i za jakieś dwa dni możesz iść ćwiczyć. Świetne jest to, że nie podpisujesz żadnej umowy, kupno karnetu na kolejny miesiąc to jeden dzień i możesz sobie między nimi robić przerwy, wszystko zależy od Ciebie. Karta oczywiście ciągle ta sama. Dodatkowo np. we Wrocławiu mogę wchodzić praktycznie do każdej sauny, więc pieniądze za
  • Odpowiedz
@nodikv: Ale świetna sprawa z tą kartą! Zamiast 120 zł/msc za karnet zapłacę 60. Dzięki za info.
Z tego, co przed chwilą przeczytałam, to zamawiasz ją przez neta i albo odbierasz w wybranej przez siebie siłowni, albo przysyłają Ci pod inny, wskazany adres (i płacisz 8,90 zł za kuriera). Jeśli zrobisz to dziś, najwcześniejszym terminem, od którego karta ma być aktywna, jest 26.02.
  • Odpowiedz
Na rynku to chyba jedyna taka karta fitness która ma tyle możliwości. Sam czasem tak miałem że na mojej siłce nie było miejsca żeby poćwiczyć i musiałem zrezygnować z treningu a dzięki taj karcie idę do innego klubu. Dużym plusem jest też ubezpieczenie NNW i to że nie ma żadnej umowy.
  • Odpowiedz