Wpis z mikrobloga

Zaczynam mieć mocne feelsy, chyba przestane się umawiać przez #badoo #tinder z młodszymi dziewczynami. W przeciągu ostatnich 4 miechów spotkałem może z 4.. z czego 3 było bardzo miłe i wyglądy także spoko, jedna nawet mocne 8/10, wszystkie dziękowały za spotkania, zagadywały same po spotkaniu i w kolejnych dniach, wydawało się miło, dopóki nie zadały jednego pytania "czy miałeś kogoś/ile miałeś związków' lub coś w te deseń. Moja odpowiedź jak zawsze jest szczera, że nie miałem nikogo... i jeb, kontakt się urywał i nie było kolejnym spotkań. Zastanawiałem się przez dłuższy czas, czy to rzeczywiście może być powód... i niestety może, bo nic innego nie zawaliłem.

Facet, który miał setki partnerek - pożądany.
Laska, która miała setki partnerów - źle

Facet, który nie miał partnerek - źle
Laska, która nie miała żadnych partnerów - pożądana.

Why? #rozowepaski zawsze szukają gotowego kochasia i nie chcą się w ogóle wysilać?

#podrywajzwykopem
  • 23
@MokrySuchar: Te portale jakoś zawsze mi się kojarzyły z wyrywaniem lasek na jedną noc. Wiem, że nie wszystkim tam szukającym o to chodzi i można zawrzeć spoko, normalną znajomość, ale te laski jednak jakieś dziwne były skoro robiły problemy, że koleś nie miał nikogo wcześniej
@Tychus: pytanie ile masz lat, bo wiesz, jeśli zbliżasz się do 30tki i nigdy nie miałeś panny, to takiej różowej zaświeci się kontrolna lampka, że coś z Tobą nie tak, skoro do tej pory tej panny żeś nie miał ;)
@Megajra: Mam zagadywać w markecie? albo w barze? czy na dyskotece? Podpowiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BlackPoison: do 30 brakuje jeszcze sporo, dopiero wczesne lata dwudzieste... ok, może nie wczesne, ale bliżej 20 niż 30 :d

@nowywinternetach: nie potrafię kłamać i udawać kogoś innego, przez kilka ostatnich lat miałem problem z tym tzn. akceptacji samego siebie, nie po to zmieniłem się, przełamałem się, wyszedłem do
@Tychus: A zagaduj gdzie chcesz;d ważne żeby do lasek, które Ci się podobają:) Kluby, dyskoteki to jest chyba fajna opcja i można tam poznać spoko dziewczyny;d Jak Ci się podoba, dobrze tańczy to prosisz o numer, umawiasz się i spotykasz:)
@Tychus: to nie tak. kobiety zwykle zajmują się w swojej głowie rzeczami kompletnie nieistotnymi, więc nawet należy je kłamać, bo kompletnie NIC to nie zmieni zyciowo, a w jej głowie owszem. jest takie fajne powiedzonko. kobiety nie wybaczą ci tylko dwóch rzeczy: kłamsta i... prawdy :) dam ci takie porównanie o co chodzi, by to było łopatologicznie. kobieta pyta ciebie czy jesteś zajebisty? masz odpowiedź tak/nie. odpowiadasz nie, zrywa. odpowiadasz tak,