Wpis z mikrobloga

@eDameXxX: @kfasu: @aro84: @instalacja: u mnie zadziałało. jednak mam pytanie:

By clicking the button above, you agree to receive promotional emails from OneDrive. You can unsubscribe at any time. For more information on how Microsoft will use your information, please read the Privacy Statement.


jak anulowac subskrypcję?
By clicking the button above, you agree to receive promotional emails from OneDrive. You can unsubscribe at any time.


@instalacja: mnie o to chodzi, żeby mi maili żadnych nie przysyłali a transfer został
@qwelukasz: poczekaj na pierwszega maila i w stopce będziesz miał możliwość wywalenia się z subskrypcji. Jak nie chcesz czekać to musisz szukać na własną rękę (MS ma gdzies zarządzanie tym, ale nie wiem gdzie)
@TheArt: są osoby którym i to nie wystarcza i wykupują 1 TB. Ja samych fotek mam kilkanaście giga, a wszystkich nawet nie wrzuciłem. Stosuję to jako kopię zapasową, a przy okazji skoro mam to wszystko w chmurze, to łatwo się takimi plikami dzielić, pokazywać u znajomych itp. Bardzo wygodne ;)
Bardzo wygodne ;)


@eDameXxX: na pewno dla bigdata / nsa i innych podobnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Dzięki, skorzystałem. Jeżeli wspóldzielenie działa tak samo jak w dropboxie to kilka osób w firmie założy i będziemy mieć darmową chmurę dla firmy.