Wpis z mikrobloga

Znowu zajmujesz się sobą? Syntezatory ważniejsze ode mnie?
Z kim tam tak piszesz? (Jakieś forum dla muzyków)

Do kogo jeździsz na tym motocyklu? Co to za dziwka?

Znowu wydałeś 4 tysiące na części do karabinka? Kiedy gdzieś pojedziemy? (Miesiąc wcześniej byliśmy w wenecji)

Po co ci kolejny komputer? Zostaw to pooglądaj ze mną torebki (dopiero dostała nową za 500pln)

Zajmujesz się tylko sobą.

Po co ci te zabawki? Nie mamy innych wydatków?

Nic w domu nie robisz! Sebek przynajmniej Karynie obiad ugotuje i dziećmi się zajmie (karyna #!$%@? za najniższą krajową a Sebek gra w gry na komputerze ale lepszy bo ty wracasz codziennie o 18 z roboty i nie zajmujesz sie domem tylko siadasz do kompa albo ksiazke czytasz)

Tak wygląda manie pasji i zainteresowań jednoczesnie mając w domu kobiete.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

@ignis84
  • 108
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Jak nie jesteś nią zainteresowany to daj sobie spokój z nią gościu. Torebkami i pierdołami jej nie kupisz i nie dasz tego co oczekuje. Wracasz z pracy - okaż czułość, przytul, spędź trochę czasu. Bo mieć babe na "doczepkę" tylko po to by #!$%@?ć na nią trochę kasy jest bez sensu. Nie ma zajęcia, więc ogląda torebki bo zakupy poprawiają humor. Nie dostaje czułości i bliskości tyle ile by potrzebowała
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Manię to conajwyżej możesz mieć od takiej kobiety, prześladowczą ;). Posiadanie pasji natomiast przynajmniej w moim przypadku rzadko kiedy gryzie się z faktem bycia z kobietą ;).
  • Odpowiedz
chodzi o to, że nieszczęśliwa kobieta szukająca wymarzonego faceta nigdy szczęśliwa nie będzie, bo będzie uzależniać swoje szczęście od niego a potem przelewać swoją gorycz na drugą osobę.


@SUQ-MADIQ: Podpisuję się pod tym. I fakt, mam też kilka koleżanek (2 albo 3), które czekają na księcia, żeby przyjechał, 'uratował' je z nieszcześcia, spędzał z nimi czas i wspierał finansowo.
Niestety, to tak nie działa.
  • Odpowiedz
@nokash: Tym wpisem chcę pokazać że "szukam faceta z pasją"

To paradoks sam w sobie, bo taki facet będzie zajęty swoimi zainteresowaniami. To tak jakby miał kochankę, myślami gdzie indziej.

Raczej chodzi o "szukam faceta bez pasji, który będzie jarał się tym co ja lubie"
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: kobiety tak mają i można się tym przejmować... albo można się tym nie przejmować.
Typowy dialog po paru latach małżeństwa:

- Niebieski, Ty mnie już wogóle nie słuchasz!
- Co mówiłaś?
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: @michal-dobrzycki: #!$%@?ę tutaj banałem ale nie każda baba taka jest.
Najlepiej wziąć babę, która ma własne pasje i zainteresowania - taka rozumie, jak można poświęcać czas i pieniądze na coś, co się lubi. Która - jak pójdziesz do garażu - wykorzysta okazję, żeby w tym czasie sobie też porobić swoje rzeczy.
  • Odpowiedz