Wpis z mikrobloga

Znowu zajmujesz się sobą? Syntezatory ważniejsze ode mnie?
Z kim tam tak piszesz? (Jakieś forum dla muzyków)

Do kogo jeździsz na tym motocyklu? Co to za dziwka?

Znowu wydałeś 4 tysiące na części do karabinka? Kiedy gdzieś pojedziemy? (Miesiąc wcześniej byliśmy w wenecji)

Po co ci kolejny komputer? Zostaw to pooglądaj ze mną torebki (dopiero dostała nową za 500pln)

Zajmujesz się tylko sobą.

Po co ci te zabawki? Nie mamy innych wydatków?

Nic w domu nie robisz! Sebek przynajmniej Karynie obiad ugotuje i dziećmi się zajmie (karyna #!$%@? za najniższą krajową a Sebek gra w gry na komputerze ale lepszy bo ty wracasz codziennie o 18 z roboty i nie zajmujesz sie domem tylko siadasz do kompa albo ksiazke czytasz)

Tak wygląda manie pasji i zainteresowań jednoczesnie mając w domu kobiete.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

@ignis84
  • 108
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona:

-lubią różne sposoby spędzania wolnego czasu (spacery, rower, podróże, pikniki, imprezy, gry wszelkiej maści scrabble, na kompa, na ps, kino, teatr, opera, wystawy itd)
- są otwarci na nowe doznania wszelkiej maści, kulinarne, seksualne, narkotyczne :D, muzyczne...
- nie są zaborczy, ani zazdrośni, ale też sami nie zdradzają...
-interesują się uczuciami swojej kobiety, ale także tym co lubi np co jej sprawi frajdę jako prezent
-potrafią zająć się sobą i
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: podejrzewam, że główna motywacja tego typu marzeń o partnerzy (nie tylko ze strony kobiet, ale i ze strony facetów) jest najzwyklejszy egoizm. Ma być tak, żeby mi było dobrze. Wszystko inne jest nieważne. Takie przemyślenie ogólne ;)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: nie wiem :( ja mam niebieskiego z golfem, który jest prawie w moim wieku ;P Nie wiem, gdzie szukać tych facetów "na poziomie" i "z klasą" :D

Swoją drogą, że komuś się chce co jakiś czas wywoływać gownoburzę (bo widzę, że jej wpis w gorących juz).
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: typowe, nie ma nic gorszego niż kobieta bez zainteresowań o pasji już nie wspomnę bo to już w ogóle jest prawie niespotykane. Z brakiem zainteresowań w parze zawsze idą roszczenia, żeby jej ten czas zorganizować. Ja u swojego #rozowypasek zaszczepiłem hobby i mam jako-taki spokój.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: tutaj można zastosować powiedzenie: kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to niczego nie zmieni... moja żona niby popiera moje pasję ale jak się wkręcę i np godzinami siedzę przy produkcji kawałka to potem jest narzekanie, że nic razem nie robimy (w domyśle wspólne oglądanie telewizora);) Także nie przejmuj się stary, z tym chyba trzeba się pogodzić bo to walka z wiatrakami..
  • Odpowiedz