Wpis z mikrobloga

Wierzycie w przyjaźń damsko-męską? Ja raczej wierzę. Dla mnie to byłoby straszne, gdyby ludzie nie mogli zawierać normalnych relacji międzyludzkich tylko sprowadzali wszystko do ru.chania. Myślę, że powszechny brak wiary w przyjaźń między mężczyzną, a kobietą wynika z powszechnej hookup culture która nakazuje by każde relacje traktować jako potencjalne relacje se.ksualne.
#niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #blackpill

Wierzysz w przyjaźń damsko-męską?

  • Tak 34.9% (208)
  • Nie 65.1% (388)

Oddanych głosów: 596

  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nietoperze20: jestem po 30. Na studiach miałam zajebiscie zgraną paczkę i wiesz co? Chłopaki mnie zapraszają na swoje śluby. Nigdy nie było podtekstu erotycznego. Kocham ich jak braci, może nie mamy codziennego kontaktu, ale wiem, że możemy na siebie liczyć. Mam też przyjaciół, z którymi gadam na co dzień. Jak ktoś nie potrafi tego rozgraniczyć, to nie znaczy, że wszyscy nie potrafią.
  • Odpowiedz
@nietoperze20: Wierzę, sama kumpluję się z chłopakami. I nie rozumiem osób, które negują istnienie takiej przyjaźni, wystarczy nie myśleć benisem/tzipą. Zdarzało mi się spać z jednym czy drugim kumplem w tym samym pokoju, ba, nawet w tym samym łóżku, jak hostel raz się pomylił - i do niczego nie dochodziło, na wykopie to jest nie do pomyślenia xD
  • Odpowiedz
@nietoperze20:

Dla mnie to byłoby straszne, gdyby ludzie nie mogli zawierać normalnych relacji międzyludzkich tylko sprowadzali wszystko do ru.chania.

Ale dlaczego straszne? Co w tym strasznego? Takie posty pokazują jedynie jak głęboko tkwimy w ginocentrycznym świecie i że za domyślny przyjęliśmy system wartości służący interesowi kobiet.
Dlaczego my mężczyźni mamy się wstydzić tego, że nieustannie pożądamy kobiet w sposób seksualny? Dlaczego mamy bez przerwy przepraszać i kajać się za to,
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: Przecież od razu napisałam w czasie przeszłym. Widzę, że moje pierwsze pytanie przepaliło Ci styki i nie wiesz, co odpowiedzieć xD

Dlaczego my mężczyźni mamy się wstydzić tego, że nieustannie pożądamy kobiet w sposób seksualny?


@quattro-ottavi: A jak jakaś różowa pisze, że mężczyzni myślą tylko o seksie, to ją wykopki wyśmiewają - więc jak to w końcu jest?
  • Odpowiedz