Wpis z mikrobloga

Znowu zajmujesz się sobą? Syntezatory ważniejsze ode mnie?
Z kim tam tak piszesz? (Jakieś forum dla muzyków)

Do kogo jeździsz na tym motocyklu? Co to za dziwka?

Znowu wydałeś 4 tysiące na części do karabinka? Kiedy gdzieś pojedziemy? (Miesiąc wcześniej byliśmy w wenecji)

Po co ci kolejny komputer? Zostaw to pooglądaj ze mną torebki (dopiero dostała nową za 500pln)

Zajmujesz się tylko sobą.

Po co ci te zabawki? Nie mamy innych wydatków?

Nic w domu nie robisz! Sebek przynajmniej Karynie obiad ugotuje i dziećmi się zajmie (karyna #!$%@? za najniższą krajową a Sebek gra w gry na komputerze ale lepszy bo ty wracasz codziennie o 18 z roboty i nie zajmujesz sie domem tylko siadasz do kompa albo ksiazke czytasz)

Tak wygląda manie pasji i zainteresowań jednoczesnie mając w domu kobiete.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

@ignis84
  • 108
  • Odpowiedz
@Stitch: Nie jestem na bieżąco :P A zresztą większość różowych mam na czarnej bo sa tak tępe dzidy że się nie da czytać tego co tu wklejają. Czasem mi się wydaje że wykop się reklamował na jakiejś czaterii czy innym gównoczacie.
  • Odpowiedz
@tomzaw83: ï
@zurie: wy macie embargo na internet zeby sprawdzic gorace? albo komentarze poczytac? wyraznie napisal, ze to PROWO do tej calej ignis84 czy jak jej tam(nawet podlinkowal do jej profilu)... poza tym pisal, ze udowadnia jej roszczeniowa postawe.... jeżu ludzie zacznijcie czytac
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: jakbyś czytał książki to byś wiedział, że nie ma takiego sformułowania jak "manie pasji". ewentualnie możesz napisać "posiadanie pasji" xD dysleksja lvl hard xD moja pasja ma manie!
  • Odpowiedz
@czasnawykopki: i inne takie, co płaczą na tym "maniem". Normalne powiedzonko i fajne moim zdaniem (absolwent filologii polskiej here XD). Znane jest tez bardzo dobrze w nomenklaturze policyjnej, gdzie dostaje się mandat za niemanie świateł.

@SUQ-MADIQ: spoko słówko - pochwalam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz