Wpis z mikrobloga

Znowu zajmujesz się sobą? Syntezatory ważniejsze ode mnie?
Z kim tam tak piszesz? (Jakieś forum dla muzyków)

Do kogo jeździsz na tym motocyklu? Co to za dziwka?

Znowu wydałeś 4 tysiące na części do karabinka? Kiedy gdzieś pojedziemy? (Miesiąc wcześniej byliśmy w wenecji)

Po co ci kolejny komputer? Zostaw to pooglądaj ze mną torebki (dopiero dostała nową za 500pln)

Zajmujesz się tylko sobą.

Po co ci te zabawki? Nie mamy innych wydatków?

Nic w domu nie robisz! Sebek przynajmniej Karynie obiad ugotuje i dziećmi się zajmie (karyna #!$%@? za najniższą krajową a Sebek gra w gry na komputerze ale lepszy bo ty wracasz codziennie o 18 z roboty i nie zajmujesz sie domem tylko siadasz do kompa albo ksiazke czytasz)

Tak wygląda manie pasji i zainteresowań jednoczesnie mając w domu kobiete.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

@ignis84
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SUQ-MADIQ: Jesteś niezadowolony ze swojego związku ale zamiast coś z tym robić to robisz z siebie ofiarę. To jest żałosne. Co mam ci uargumentować?
  • Odpowiedz
@sebek1987: aha, koleś się chwali tu jak ma dobrze z kobieta, przecież to od razu widać
xD
przestan #!$%@?ć jakby mu to pasowało by nie wylewał swoich gorzkich żali i prywaty na stronce ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@steemm: Ja myślę, że jeśli by naprawdę miał problem to by właśnie nie wylewał tego tu a to wszystko co wymienił to są drobnostki które pojawiają się w prawie każdym związku. No ale tak jak mówiłem nie mieszkasz z kobietą i tego nie zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@sebek1987: no a wywlekanie swoich brudów to pewno okaz niesamowitej dojrzałości emocjonalnej której nie mam bo nie mieszkam z babą i nie jestem typowym wykopowym pantofailem a takie drobnostki powtarzane dzień w dzien przestają być drobnostkami :)
  • Odpowiedz