Wpis z mikrobloga

Miraski co się #!$%@?ło wczoraj to ja nawet nie!
Zacząłem biegać jakieś 1.5 tygodnia temu. Kondycja=gówno te sprawy. Pierwszy bieg to po 4 minutach wypluwałem płuca.
Więc zacząłem sobie biegać 3 razy w tygodniu na zasadzie - parę minut biegu parę spaceru.
I wczoraj na moim 6 treningu biegłem i biegłem i biegłem i przebiegłem całe 30 minut! Bez przerwy bez spacerów! Wiem że to gównoosiągnięcie ale jestem taki z siebie dumny że aż musiałem się pochwalić komuś! PS. Cel to przedygać maraton!
#bieganie #biegajzwykopem #trasawksztalciedildo #celujewmaraton
Pobierz marcinsa12 - Miraski co się #!$%@?ło wczoraj to ja nawet nie!
Zacząłem biegać jakieś...
źródło: comment_CNr4RXBwUjSd6QbxZUlGMXVY9mhKTU7Q.jpg
  • 26
@sadamz: Ale tu nie chodzi o to żeby kogoś zdołować. Tylko jeżeli ktoś dopiero zaczyna biegać i od razu mówi o maratonie to nie jest najlepsze podejście. Po pierwsze dlatego, że jest to zbyt daleki plan i bardzo ciężko go zrealizować. Po drugi często powoduje, że człowiek w treningu skupia się na ilości kilometrów a nie na ich jakości. I nawet jeśli przedrepta maraton w 6 godzin, czy półmaraton w 3
@marcinsa12: dzisiaj nabyłem jakieś normalne buty w których nie odpada stopa po kilku krokach i też zacząłem :D 4 km, 27 minut. Też miałem endomondo ale nie wiem dlaczego, czas liczyło a gps nie było - albo w kieszeni nie łapał, albo przez to że zablokowałem telefon.