Wpis z mikrobloga

@Vojtazzz: yep, ale jak pisałem jest to wartość bezwzględna po tym czasie nie zapisują się już odpowiedzi na pytania ani też kolejne nie są prezentowane. (ヘ。ヘ)

@HorribileDictu: Tak wiemy że czasu było za mało, jednakże było go tyle samo dla wszystkich, finał jak i kolejne edycje rozegramy na innych przyjemniejszych zasadach z uwzględnieniem waszych (tych sensownych oczywiście) sugestii ヾ(´▽`;)ゝ
@MistrzuYoda: Napiszę, ale jeszcze nie chce spoilować pytaniem :P I tak mi nie uznacie, chociaż dziwnie będzie wyglądać ta odpowiedź u was w formularzach. To tak jak bym napisał że mecz w piłce nożnej trwa 909 minut, czy coś :P
@maciejkack: @TakenByTheScourge: @Maciex2: @acetone: @Vojtazzz: @zurawinowa: @Argilla: @Sebeq92: @HorribileDictu: @kayleigh1507

Odpowiem więc na 2 podstawowe zarzuty:

1. trudność pytań - jest to drugi etap, więc chciałem zwiększyć poziom i chyba to się udało. Natomiast nie miałem do dziś danych na temat dopuszczalnego poziomu trudności na 2. etapie, dopiero dziś i w czw je zebrałem i widzę, że być może trochę przesadziłem. Nie można
@stekelenburg2: a w ogóle pytania były jakoś podzielone na zasadzie 5pyt-historia, 5 pytania ogólne, 5 biologia etc? czy raczej losowo to wypadło? bo przewijały się różne dziedziny więc nawet nie wiem czy był jakiś podział :)