Wpis z mikrobloga

@rvek: out of body experience, w ld bawisz się w swojej glowie, w oobe "dusza wychodzi z ciala", cialo zostaje na łóżku, a ty sterujesz latajaca dusza - wiecej nie wiem
@GlenPL: Jesteś #!$%@? skoro myślisz, że duszą jesteś w stanie wyjść.

@rvek: OOBE to specyficzny rodzaj LD, tak to nazwijmy i jest to udowodnione. Koleś miał "wyjść" z ciała i zobaczyć co pod kartką ktoś tam napisał.. i co? gówno, kartka była pusta.
@GlenPL: wy macie nauki ludzkie i je stosujecie, bo innych nie znacie i przyjąć nie możecie przez zatwardziałość serc waszych. Ja czerpię że źródła życia, które nie z tego świata, lecz od Ojca mego, Boga pochodzi.
@rvek: główne zagrożenie to utrata poczucia rzeczywistości. Jak ktoś jest słaby psychiczne, lub na jakieś zaburzenia, może z czasem mieć problemy z rozróżnianiem snu od rzeczywistości i tu pojawia się problem. Bo o ile we śnie wysranie się na biurko szefa i poproszenie go o papier, następnie skok przez okno jest zabawne, o tyle w rzeczywistości juz nie bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@rvek: rozwiązanie jest proste, musisz robić testy rzeczywistości nie tylko we śnie, ale i na jawie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Da się to kontrolować.
@asema: dla mnie bomba taka jazda :D tlyko musze uwazac zeby nic nie odpierdzielic głupiego. Gorzej bedzie jak w stanie oobe spodoba mi sie i narobie sobie problemow ;/