Wpis z mikrobloga

Ludzie, ja nie wiem, czy to już na łeb dostaję, czy ki c--j. Wstaję do roboty, wszystko git. Przychodzę z roboty, wszystko git. Chwilę temu postanowiłem wyjść do sklepu po coś na kolację, wracam a tu... WSZYSTKIE światła w domu włączone. Od strychu po piwnicę... Nie, dzisiaj w ogóle nie wchodziłem do kilku pomieszczeń, a gdy wychodziłem do sklepu to bym widział, że gdzieś się światło pali... To jest ten moment, kiedy się faktycznie zaczynam bać. No k---a. Drzwi można jeszcze jakoś (c-----o, bo c-----o) ale wytłumaczyć, ale to?! Serio się zastanawiam czy nie w---------ć z chaty. Jasny c--j, pisanie tego posta mi zajęło kilka minut, tak mi się łapy trzęsą. K---a.

#creepystory #truestory
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BQP: hmm, to wygląda już wyjątkowo przerażająco... może przenieś się do kogoś na jakiś czas? nie wiem co się z czymś takim robi, ale to już wygląda na jakieś nawiedzenie, czy ki c--j :| montuj kamery, a może nawet zgłoś się do egzorcysty, ale nie wiem na ile egzorcyści są wiarygodni.
  • Odpowiedz
@BQP: A może ktoś bliski/mniej bliski umarł Ci ostatnio? Proponuje zmówić jakąś dziesiątke i sprosić kółko modlitewne dla wsparcia z pobliskiego kościoła
  • Odpowiedz
@BQP ja myslalem ze ty jestes tym kolesiem od domu ukraincow xD byl tu taki co kupil dom po jakichs ukraincach co zmarli i sie tam inby o----------y i slyszal ruskie rozmowy po nocach xD
  • Odpowiedz
może nawet zgłoś się do egzorcysty, ale nie wiem na ile egzorcyści są wiarygodni.

Proponuje zmówić jakąś dziesiątke i sprosić kółko modlitewne dla wsparcia z pobliskiego kościoła


O k---a xD

@BQP: ustawiaj kamerę, będziesz gwiazdą TV i Internetu jak coś się nagra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@t3m4: Muszę nad czymś takim pomyśleć, tylko muszę od kogoś pożyczyć itp, bo sam nie mam sprzętu, który pozwoli na nagrywanie dłuższe niż kilkadziesiąt minut.
@fiskkr: k---a, nie wiem. Chyba już dziś na noc nie zostaję. A potem się pomyśli.
  • Odpowiedz
@noicoztego: muszę skombinować sprzęt.

@laveta: ( ͡$ ͜ʖ͡$) A tak serio to będzie zajebiście pokazywać swój z-----y ryj w tv, żeby się b----l na wsi zaczął. Nie potrzebuję sławy aż takim kosztem.
  • Odpowiedz