Wpis z mikrobloga

Przyjechał właśnie facet kupić ode mnie motocykl ( rocznik 97 ) i mądrzy się, że przebieg 120tyś. na ten rocznik jest zabójczy. Stan na prawdę jest w porządku, nowy łańcuch, jakieś rysy tylko na baku ( bez wgnieceń itp ) do tego nowe opony, moim zdaniem prezentuje się ciekawie. Mechanicznie wszystko też ok. Dodaje po chwili bo on kupił Kawasaki z 93 i miała przejechane 20tyś -_-. No ludzie, takie rzeczy się użytkuje, a nie trzyma w garażu. #motocykle #motoryzacja #oswiadczenie
  • 32
  • Odpowiedz
@KuwbuJ: do mnie gość, co gadal, ze mial R1 i chce teraz 600cc sie plul o niezgodzenie soe na jazde bez kasy na stole;) wygonilem go i stwierdzilem, ze moto zostaje:)
  • Odpowiedz
@Stitch: Dokladnie. A jak kto mi marudzi przy kilkunastoletnim enduro o rysach to mowie,ze cena o 100 plnow wzrosla i bedzie rosnac o nastepne 100 za kazda glupia uwage. Maja mnie za idiote czasami.

@KuwbuJ: I slusznie. Za pol darmo nie ma co oddawac. Zrobic dobre foty , rzetelny opis i cena powyzej rynkowej i niech sobie wisi.
ja mam czasami telefon o motocykle co zeszly 2 lata
  • Odpowiedz
@bigger: ja nawet gosciowi mowilem - crashpad porysany, bo byla gleba. pozyczylem kumplowi moto (faktycznie tak bylo) to od razu, ze pewnie spawany z czterech.. a nawet #!$%@? lusterkiem i zadupkiem nie dotknelo ;)
  • Odpowiedz
@Stitch: Mi polozyli HDka raz za 30k na bok. Szczescie,ze mu portfel wzialem wczesniej, bo kasy nie mial.

Zreszta czasami kumpel ma fajne okaze:

za 10-11k duzy (1600+ ) chopper z 2001 roku to nikt niechce, bo zolty , bo kierunku nie ma
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jestem_legenda: Haha, coś w tym jest. :D Pewnie znawca o tym nie pomyślał. Ja napisałem 120k bo jak niżej wyjasnilem, myślałem że podane jest w milach... A jednak w km więc jest 80k;).
  • Odpowiedz