Wpis z mikrobloga

Przyjechał właśnie facet kupić ode mnie motocykl ( rocznik 97 ) i mądrzy się, że przebieg 120tyś. na ten rocznik jest zabójczy. Stan na prawdę jest w porządku, nowy łańcuch, jakieś rysy tylko na baku ( bez wgnieceń itp ) do tego nowe opony, moim zdaniem prezentuje się ciekawie. Mechanicznie wszystko też ok. Dodaje po chwili bo on kupił Kawasaki z 93 i miała przejechane 20tyś -_-. No ludzie, takie rzeczy się użytkuje, a nie trzyma w garażu. #motocykle #motoryzacja #oswiadczenie
  • 32
@math1982: @Paluszek_rybny: @bigger: @Swder: @aod270: Spojrzałem teraz i jednak ma 80 tyś, myślałem że licznik jest w milach ( tzn. przebieg, a jednak nie ). Więc 80tyś km to jakieś 4 tyś rocznie. Nie wydaje mi się, żeby było to aż tak wiele. Przyjechał popatrzył, posmarkał spojrzał, że ryski widziane pod światłem są na baku. Motor to Honda CB 250, mały sprzęt, ponieważ służył jako pierwszy do
@KuwbuJ: do mnie za 10 letniego sporta z przebiegiem 44k przyjezdzali i narzekali, ze za duzo... :D odpuscilem sobie sprzedaż. sorry ale gosc ma pokrycie w moich slowach, ze jezdze turystycznie, a nie #!$%@? (pelno fot jak moto zaladowane i z różnych miejsc mu pokazywalem). dalej twierdzi, ze gumowalem calt czas, bo kto nie gumuje!
@aod270: no ale moj sprzecior nie jest gumowany. nie umiem strzelic z klamy:p kiedyś probowalem z gazu tylko, bo sprzęgła mi szkoda:D rozbieralem nawet kolo i wybierak jest w idealnym stanie :d
@Stitch: To juz jest powoli graniczna wartosc dla powazniejszego przegladu. Oczywiscie,ze wyjatki sie zdarzaja.
Ale sportowa 6setka jest dosc wysilona i co innego poginac nia 100kkm niz GSem, ktory ma "samochodwy" silni z osobna skrzynia. Zuzywa sie nieporywnyalnie wiecej. No i z definicji jest ostrzej traktowana.
U mnie przy 70k w zx6 pojawilo sie juz zauwazalne zuzycie oleju. Gdzie GS przy 100k wygalda jak nowy.
Tym bardziej pierdziawka CB 250. To
@bialysony: Takie barany zawsze się trafią, auto sprzedajesz to samo. "Panie tu jest rysa", "Panie bo szwagier mówi, że w Niemczech to takie za pół ceny", "Panie 150k w 13 letnim aucie?!". O kręcenie liczników sami ludzie się proszą w tym kraju, zamiast mieć 250k i w miarę pewności, że to prawda wolą przekręcone 100k... Jeszcze mnie rozbija jak mówią, że rano byli na giełdzie i tam samochody taki ładny stan,
@bigger: no wladnie szukam linka do starego forum, bo na nowym w sierpniu zeszlego roku tylko wiem, ze sie odezwala, ze zyje i dalej smiga.(rok nie dawala o sobienznac)
@KuwbuJ: Ale po co wogoe chcesz rozmawiac z takimi?

Za brame i nara. Ja sie pytam zawsze jak kupuje "pielgrzymka"

Kto jest kupcem?
Reszta za brame.

Nie podoba sie ? Nie ma problemu. Spadac.
Przyjechales pojezdzic za darmo? Spadac
Nie masz na kaucje podczas przejazdzki? Spadac.

Moga powiedziec,zem cham, ale mam to w dupie. Ogladaczy i trucicieli dup idzie poznac od razu.
A najgorsi sa "dordcy" , "szwagry" i "mamusie"
@bigger: Jeździło to raczej w krótki trasach do 100km. ale poza miastem. Nie jest to wybitnie mały przebieg bo motorek ma 18 lat ( do tego pieniądze, które chce też nie największe ). Mimo wszystko uważam, że stan jest na prawdę dobry. Nic nie cieknie ( delikatny wyciek miałem tylko z lagi ), łańcuch był zmieniony nie na jakąś chińską podróbkę, opony też nowe (1 sezon). Siedzenie nie poprzecierane, nic nie