Wpis z mikrobloga

@mentosh: Pierniczysz. Moja ciotka, mega konketna i pozytywna osoba, ma męża, dzieci nigdy nie chciała, bo nie lubi. Studiowała fizykę, później automatykę i robotykę, zrobiła kurs spawacza podwodnego, ogółem lubi takie ekstrema jak freediving. Powiedz, że to są typowo kobiece zainteresowania i podejście do życia.
  • Odpowiedz
Pierniczysz.


Nie pierniczę, po prostu nie rozumiesz, co chciałem przez to powiedzieć.

Moja ciotka, mega konketna i pozytywna osoba, ma męża, dzieci nigdy nie chciała, bo nie lubi. Studiowała fizykę, później automatykę i robotykę, zrobiła kurs spawacza podwodnego, ogółem lubi takie ekstrema jak freediving.


@ninakraviz: no i pozdrowienia dla ciotki, ale wilcza część niebieskich też raczej nie ma kursu na spawacza wodnego. A na automatyce i robotyce mam na roku 12
  • Odpowiedz
@mentosh: Czyli co do meritum się zgadzamy, tylko inaczej to nazywamy. Bo mój przekaz był taki, że dziewczyny o nieco innym sposobie postrzegania rzeczywistości mogą tworzyć kumpelskie relacje z facetami (innym niż ten typowy, typowo kobiecy i bynajmniej nie mam na myśli gotowania, prasowania i malowania paznokci). Ty nazywasz to nie posiadaniem fiu bździu w głowie, ja bardziej męskim podejściem do życia i ok. Może wytłumaczę na przykładzie: mnie się flaki
  • Odpowiedz
@anaconda71: jak rakłem od czytania odpowiedzi xD życzę jak najszybszych pierwszych włosków na jajach, to będzie krok ku dojrzałości i zdaniu sobie sprawy, że nie zawsze kontakty damsko-męskie mają na celu włożenie peniasa xD
  • Odpowiedz
@SiEs: Nikt nie powiedział, że obca osoba (mam sporo znajomych płci przeciwnej), ale na pewno nie osoba, z którą spędzam całe dnie i przegaduję godziny telefonicznie, będąc przy tym poklepywanym po ramieniu, jakie to ma we mnie oparcie, jak w bracie :) albo bliskość w pełni, albo brak bliskości.
  • Odpowiedz