Wpis z mikrobloga

W walce o Prawdę, Wolność i Sprawiedliwość na Wykopie poległo niedawno dwóch naszych mirków. Gdy społeczność Wypoku nadal jeszcze nie do końca otrząsnęła się z szoku po tragicznym zbanowaniu @Stekso stała się tragedia, o której ciężko mówić. Trzęsą mi się ręce gdy to piszę. Nasz przyjaciel, któremu wielu zawdzięcza pizzę, inicjator wielu inicjatyw, guru miłośników tagu #silownia i mój serdeczny przyjaciel @kamdz poległ wczoraj na polu bitwy.

Nie jest tajemnicą, kto stoi za zamachem, jednak generał Białkov stara się zbagatelizować sprawę i nie wskazuje bezpośredniego sprawcy. Mirkowie wiedzą, a dowody dostępne są publicznie. Ba, sprawcy, w swojej bezczelności i bucie, zostawili je na widoku. I tak oto:

@RadioZET 22 godz. temu

@kamdz: Jesteśmy pod takim wrażeniem Twojego zaangażowania w sprawę, że chcielibyśmy nagrodzić je wspaniałą książką Beaty Pawlikowskiej i smyczką Radia ZET. Co Ty na to? Skontaktuj się z nami! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


http://www.wykop.pl/wpis/11278378/#comment-33823424

@kamdz podejrzewał, że to pułapka. Pomimo tego nie poddał się i walczył. Takim go zapamiętamy.

Ilu jeszcze mirków polegnie w walce o słuszną sprawę zanim moderancja przestanie konspirować z wrogiem. I to za co? Za rogale?

Michau, ja się Ciebie pytam - było warto? (ಥಥ)

#tangodown #coolstory #heheszki #smiesznypiesek #humorobrazkowy
Rimfire - W walce o Prawdę, Wolność i Sprawiedliwość na Wykopie poległo niedawno dwóc...

źródło: comment_6Vnzs6HT9HuQr6BcgiNDzK3t6I93MhG6.jpg

Pobierz
  • 57