Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuję jakiegoś epickiego serialu, który zapadł wam w pamięci i całym sercem możecie go polecić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam już za sobą(lub czekam na dalsze odcinki) seriale takie jak:
-The Wire
-Suits
-Pozostawieni
-Wikingowie
-Kompania Braci
-House of Cards
-Zakazane Imperium
-Dexter
-Sherlock
-Breaking Bad
-Skazany na Śmierć
-Gra o Tron
Jestem tak hojny, że za każdą propozycję dam jednego plusa, którego można przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel.
#seriale #pytanie
  • 125
@Camarde: Moim zdaniem jeden z lepszych seriali HBO. Jak lubisz seriale historyczne/kostiumowe, jak wymieni wikingowie czy chociażby gra o tron, to z pewnością przypadnie do gustu. No i Ray Stevenson zawsze na propsie.
@Camarde:

1.Dr House - Jeden z lepszych którego poszczególne odcinki oglądałem kilkukrotnie ( pierwsze sezony trochę tendencyjne ,potem miazga )

2.Californication - Przygody pisarza który uwielbia dużo pić,sporo ćpać a przede wszystkim zaliczać piękne laski
( madafakaaa )

3.True Detective - Niesamowity trudno spotykany klimat

4.The Walking Dead - Z początku zombiaki nie przemawiały do mnie ale z kolejnymi odcinkami mega mnie wciągnął swoim survivalowym klimatem

5. The Sopranos - Jeśli
@Camarde:
W pierwszej kolejności obejrzyj Utopię. Chyba mało jest seriali które tak mocno różnią się od konkurencji. I mało jest tak zajebiście nakręconych. Muzyka i obraz pierwsza klasa.
Ewentualnie Black Mirror. Każdy odcinek to inna fabuła. I każdy odcinek nadawałby się do nakręcenia jako film fabularny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i fargo bo ma klimat bardziej podobny do seriali brytyjskich niż typowo amerykańskich. Wystarczy że obejrzysz