Wpis z mikrobloga

Ile razy ten serial próbował zrobić ze mnie idiotę to nie zliczę...

- Sytuacja, kiedy pręt 12mm przebija prawie na wylot udo Julii - to tylko draśnięcie. Julia na 2 dzień nawet nie utyka.
- Julia jest bardzo zmartwiona zaginięciem swojego męża - dlatego idzie się pieprzyć z "Barbie". Potem dowiaduje się, że to on #!$%@?ł jej męża - spoko, nic się nie stało przecież i rucha się z nim dalej... #logikarozowychpaskow
- Pod kopułą rozpętała się burza piaskowa - żaden problem! Pani nauczyciela biologi z lokalnego liceum wpada na pomysł, żeby zbudować wielki wiatrak i rozdmuchać nim wodę, która zwiąże się z piaskiem i pyłem. Oczywiście podziałało xD
- Pod kopułą wybucha pożar i palą się pola ze zbożem. "Barbie" znalazł awionetkę, którą da się ugasić pożary. W pewnym momencie zahacza skrzydłem o kopułę i tak leci przez jakieś 1000 metrów, cały czas harując nim o kopułę, a przy tym prawie nie traci sterowności, ni wysokości - jest ok (a pamiętajcie, żeby rozwalić samolot wystarczy niewielka gałązka w Smoleńsku).
- Ksiądz chce podpalić jakieś oczerniające dokumenty... ale robi to tak nieudolnie, że zagradza sobie drogę ucieczki i ginie w tym samym budynku co dokumenty...
- Ile razy dochodzi do sytuacji, że coś spada z nieba na bohaterów, a oni zamiast #!$%@?ć, to patrzą się w górę i czekają, aż coś na nich spadnie.

Wytrwałem do 2 sezonu tylko dlatego, że jeżdżę czasem na rowerku stacjonarnym i lubię coś wtedy oglądać. Jeszcze dlatego, że gram tam Hank z Breaking Bad ( ͡° ͜ʖ ͡°). Miałem przeczytać tą książkę ale tego nie zrobię. Przecież nad tym serialem czuwa też sam King do ch*ja i pozwolił na taką profanacje. Co za gówno!

PS. Norrie to prze brzydka locha...
#gorzkiezale #seriale #podkopula #ksiazki
P.....z - Ile razy ten serial próbował zrobić ze mnie idiotę to nie zliczę...

- Sy...

źródło: comment_wOEv33e2hGmIC472KdcNZGotc52EsaIk.jpg

Pobierz
  • 18
@Psikusmistrz: Gratuluje, bo i tak daleko dobrnąłeś w oglądaniu. Mnie ten serial zaczął męczyć w połowie pierwszego sezonu i wolałem dla własnego zdrowia poprzestać na tych kilku odcinkach.