Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie od początku następnego tygodnia będą walczył z moim kochanym nałogiem a konkretnie chodzi o papierosy. Nie mam silnej woli, co miałem okazje to żułem, co miałem okazje to jadłem i zero efektu. Dlatego postanowiłem wyciągnąć grubszy arsenał i w niedziele planuje udać się do apteki po jakiś specyfik który mi na tyle pomoże, ze śmiało będę mógł za dwa kwartały biegać w maratonach ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mirki i mirkówny, co polecacie? Do plastrów nie jestem przekonany. Widziałem szprej nicoretta i nawet mi ta opcja pasuje tylko pytanie do Was... co Wam pomogło żeby uwolnić się od tego gówna raz na zawsze?
#pomocy #papierosy #rzucaniepalenia #tryhard #pytanie
  • 25
@konoo: @Turbator: @plazma: dobra, wszelkie informacje posiadam, nic innego mi nie pozostaje jak udać się do tej apteki w kilku najbliższych dniach i kupić potrzebne mi piguły szczęścia i dobrobytu. Jak już rzucę to ścierwo moje 5 minutowe przerwy na dymka zamienią się na spacerniak po patio, pomyślą że jakieś psychotropy brałem. Koniec końców dzięki cumple za porady i miejmy nadzieje że wyjdę z tego ( ͡° ͜
@eudezet: z cytyzyną jest taki komfort psychiczny, że przez kilka pierwszych dni możesz palić papierosy a nie rzucasz je z dnia na dzień, potem przestają smakować