Wpis z mikrobloga

Co to się na tym TVP2 odwala, to ja nawet nie. Siedzę sobie, mirkuję a rodzice oglądają jakiś serial o lekarzach.
Propaganda lewacka grubymi nićmi szyta:

Przychodzi doktorek(sanitariusz?) do szefa o przedłużenie umowy o pracę, a ten mu daje umowę o dzieło, i że XXI wek, koszty i nie da umowy o pracę.
Chwilę później jadą do jakiegoś kolesia-polityka, który chce żeby służba zdrowia była prywatna, rozmówki dobrych lekarzy bohaterów, że "jak to tak, biedni umro"
Zajechali i gość, mówi że ni #!$%@?, nie jedzie z nimi, a oni że mu prywatną karetkę zamówią, a on że całą kasę przewalił na kampanię i go nie stać.
Jak na razie pacjent oślepł, i ma takiego Ossadowskiego- zobaczcie, jakiego podobnego aktora dali. I ten rzecznik gada, że prywatnym szpitalom nie można ufać...
O śmieszkach jest.....
##!$%@? Gość(Prezes) otruł się substancjami, które były w zjedzonych przez niego publicznie pitach, i że najbardziej trująca jest czerwona farba.

#4konserwy #korwin #tvp #bekazlewactwa
  • 14
@QBA__: dobra mam: http://vod.tvp.pl/seriale/obyczajowe/na-sygnale/sezon-2-27-/odc-46/18530884

Używam Ubuntu, a to to całe itvp korzysta z silverlight'a nie chce mi się instalować pipelight i useragenta, żeby to obejść, i się odtworzyło, jak ktoś chce niech robi znalezisko. Można porobić screeny, bo podobieństwo jest nieprzypadkowe.
@RPG-7 jesteś tak popularny, że aktorów do seriali biorą na twoje podobieństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@QBA__: To że w serialach na TVP jest zawarta duża dawka propagandy jest faktem i tu nie ma z czego się śmiać. Miewam styczność z "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" z racji tego, że mama to ogląda i widzę jak promowana jest choćby UE. Gówniana, ogłupiająca papka dla lemingów.