Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #zwiazki #zdrada

Co te różowe paski, a w szczególności mój to ja nie wiem.
Ostatnio sobie filtruje z taką laską, jeszcze nic nie było, ale przyznam bez bicia, że ciągnie mnie w bok, ale póki co tylko sms-y, facebook i czasami sobie pogadamy przez telefon.
No i jedną z takich rozmów podsłuchał mój różowy. Się wkurzyła i mówi do mnie tak:

r - rózowy, ja - ja

r - Kim ta wywłoka jest?
ja- no taka koleżanka
r- Jak ma na imie?
ja- no Renata
r- skąd ją znasz?
ja - no ze szoły
r- jak długo to już trwa?
ja- no trzy miesiące...ale to nic takiego, takie tam niewinne sms-y i czasami do mnie dzwoni

myślałem, że się ucieszy, że jestem z nią szczery i w ogóle, a ona do mnie

"Myślałam, że przynajmniej zachowasz się jak mężczyzna, wyprzesz się wszystkiego i skłamiesz, a ty taka #!$%@? jesteś"

nie ogarniam już tych bab
  • 41
@HhhOooO: Lektura wpisów spod tagu "logikarozowychpaskow" pozwoliła mi sformułować pryncypialny aksjomat kobiecej logiki, uniwersalny, prosty, rozwiewający niemal wszelkie wątpliwości... kobieta jest niezadowolona niezależnie od okoliczności. Ot, po prostu.
Kobieta jest istotą "nieusatysfakcjonowalną". Jeżeli kobieta narzeka na stan A patrząc pożądliwie i z zazdrością na stan B, jego osiągnięcie nie sprawi, że będzie w końcu ukontentowana. Wówczas to stan B będzie źródłem niezadowolenia, a zazdrość wzbudzać będzie miniony stan
@HhhOooO: Lektura wpisów spod tagu "logikarozowychpaskow" pozwoliła mi sformułować pryncypialny aksjomat kobiecej logiki, uniwersalny, prosty, rozwiewający niemal wszelkie wątpliwości... kobieta jest niezadowolona niezależnie od okoliczności. Ot, po prostu.

Kobieta jest istotą "nieusatysfakcjonowalną". Jeżeli kobieta narzeka na stan A patrząc pożądliwie i z zazdrością na stan B, jego osiągnięcie nie sprawi, że będzie w końcu ukontentowana. Wówczas to stan B będzie źródłem niezadowolenia, a zazdrość wzbudzać będzie miniony stan A lub nowszy
@HhhOooO: nigdy nie ogarnę jak można będąc w związku próbować czegoś w bok. zdrada to największe #!$%@? w związku, niewybaczalne. jesteś #!$%@? dla swojej dziewczyna i "#!$%@?ą". tak się nie robi. lepiej zerwij ze swoją dziewczyną, bo jeśli myślisz nad zdradą to oszczędź jej nerwów i już teraz jej powiedz, że stałość w uczuciach to nie jest Twoja mocna strona.
Planowany skok w bok = umyślne spowodowanie śmierci
Nieplanowany = nieumyślne spowodowanie śmierci

????

Zaplanowana zdrada to dla mnie oznaka słabości... Zrozumiałbym jeszcze jakieś chwilowe uniesienie, emocje, alkohol, ale #!$%@?, planować zdradę ? Szczyt głupoty i oznaka bycia #!$%@?ą, a nie stabilną jednostką.
Pozdrawiam.