Wpis z mikrobloga

Nie istnieje dla mnie w 100% udane życie seksualne bez seksu analnego. Taka prawda. Idealny różowy pasek musi lubić anal. Dla mnie to bardzo ważne jeśli chodzi o związek, w końcu intymność jest cechą składową idealnej miłości a s--s analny jedną z głównych składników tejże.

A jakie jest zdanie mirków i mirabelek na ten temat? Przypomniała mi się afera z @suckuba gdzie jakieś mireczki z gimbazy wyżywały się na dziewczynie, bo przyznała się, że lubi. Od razu wyzwiska od #podludzie

PS: wiem, że baaardzo rzadko który #rozowypasek przyzna się do tego publicznie, ale prawda jest taka, że zdecydowana większość kobiet, która w umiejętny i odpowiedni sposób podeszła do tematu - chwali i lubi go mocno, wchodzi on do stałego repertuaru miłości intymnej.

#normalnedziewczynylubiawpupe #ladnapani #zwiazki #milosc #oswiadczeniezdupy #mowiejakjest #pytanie
D.....r - Nie istnieje dla mnie w 100% udane życie seksualne bez seksu analnego. Taka...

źródło: comment_HTNHSFOEFvWsdPGei0mOqqALOvvvOks7.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Donk_von_Fisher: Właściwie... to wrzuciłam tylko zdjęcie buttpluga, nie napisałam "patrzcie,lubię sobie to wsadzać w dupę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Afera poszła, a jak to na mikro bywa, pelikany łykają wszystko.
  • Odpowiedz
chciałam tylko zauważyć, że umiejętne i delikatne podejście w każdej "trudnej" kwestii jest kluczem do sukcesu, ale z twierdzeniem, że każdy różowy pasek jest w stanie polubićn s--s analany i że czyjeś życie seksualne jest na pewno niepełne bez seksu analnego jest nadużyciem i generalizacją
  • Odpowiedz