Wpis z mikrobloga

@MicNeo mozemy okreslic tylko czas realizacji (zeby odrzucic zamowienie trzeba dzwonic na infolinie ) wczoraj sytuacja byla nieco inna - pyszne przestalo wysylac nam zamowienia i wszystkie byly oznaczane jako anulowane ...
@AnuszSowilo raczej przecietnie tym bardziej ze jak wspomnialem sa ograniczenia wydolności ... co z tego ze mi przyjdzie 100 zamowien na godzine ... ani tego przygotowac ani towaru na to nie bedzie ani tego rozwiezc... generalnie rownie dobrze mogłoby nie byc tych zamowien ... nawet lepiej jakby ich nie bylo bo klienci sie denerwują nuepotrzebnie a my tracimy czas na odkrecanie tego co pyszniaki naknocily... poza tym w sobote wieczorem zazwyczaj jest
@schuba: nie wiem czy macie jakiegoś nowego sushimastera, ale w grudniu dostałem największe gówno od was jakie można dostać za 200 złotych, ok. 2h czekania, żeby dostać mało apetycznie wyglądające coś. Maki posklejane ze sobą do granic niemożliwości, no i generalnie wszystko się rozpadało. Szkoda, zawsze u Was zamawiałem będąc we Wrocławiu, ale to co dojechało to czysta wyjebka ( ͡° ʖ̯ ͡°)