Wpis z mikrobloga

  • 39
Do mojej restauracji #sushi przyszlo wczoraj gdzies z 300 zamowien od #pysznepl w ciagu 3h .... czyli mniej niz minuta na przygotowanie jednego zestawu hahahaha brawo #pyszne za najglupsza promocje roku (pyszne nie dalo nam znac o swoim swietlanym pomysle rece opadaja ...zadna suszarnia we #wroclaw nie bylaby w stanie zrealizowac takiej lawiny ....)
  • 41
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ineptus: Owszem ryby sa przemrazane w bardzo niskiej temperaturze nawet nie wiem czy to jest w polsce uregulowane ale np w danii ryby MUSZĄ byc mrozone bo inaczej sanepid się bardzo gniewa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ineptus: i taka ciekawostka moze ... generalbie opinie sa podzielone ale wielu smasterow powie ci ze przemrozona ryba jest lepsza (zalezy to tez od tego jak dlugo i w jakiej temp i jaka ryba )
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Stanley89: różowe my paskowi zaproponuj springrolsy albo rolki veggy albo np. z grilowana ryba albo kurczakiem w tempurze ... malymi kroczkami bedzie dobrze ... :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@miszczu_blady: hmm tak jak sie obawialem zamowienia z wczoraj przeszly na dzisiaj wiec jest multum zamowien stad dlugi czas oczekiwania napisz prosze na priv gdzie i co bylo zamowione ...
  • Odpowiedz
@schuba: tak, zamawiałem przez pyszne.pl ale już dostałem, co prawda po 2.5h ale dostałem. smakowało, cena super, więc dam wam jeszcze jedną szansę, jak następnym razem przywieziecie poniżej 1h to lądujecie na pierwszym miejscu na mojej liście sushi-barów we wro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@miszczu_blady: w komentarzu do zamowienia napisz ze bylo spóźnienie do ciebie ... oczywiscie bedzie bonus :) z dowozami jest niestety tak ze czasem to trwa jak jest duży ruch (sushi robimy zawsze na świeżo ... wiec nie da sie wypuścić tego od razu :))
  • Odpowiedz
@schuba: Chciałem zamówić dzisiaj u Ciebie ale w końcu i tak wylądowałem w Darea po drodze do kumpla.
Ichnie zupy są po prostu niezawodne. Wydaje mi się, że restauracje z samym sushi to nigdy tak nie wywalczą. No chyba, że drugi Jiro ;]
  • Odpowiedz