Wpis z mikrobloga

#coolstory #patologia #zlodzieje #kradna #strazmiejska

Wersja TL;DR


Normalna wersja

Właśnie byłem świadkiem komicznej kradzieży! xD
Przed chwilą byłem w Paczkomacie, który znajduje się obok stacji benzynowej, odebrać przesyłkę. Odchodzę właśnie z paczką i słyszę za sobą krzyk "EEEEJ STÓÓJ!! (coś tam, coś tam)". Odwracam się, a tam gość 1,7m, ubrany zwyczajnie, z twarzy taki Grześ, biegnie z uśmiechem na ustach, trzymając w ręku małą zgrzewkę piwa Dębowe, a goni go pracownik stacji, w tym swoim uniformie, ślizga się przy tym jak cholera. Pierwszy myśl "o kurna złodziej" i jako że miałem do tego gościa ze trzy metry przez uliczkę to już chciałem podbiec i go po prostu popchnąć, żeby się #!$%@?ł. Zanim jednak zdążyłem zrobić krok przede mną stanął RADIOWÓZ STRAŻY MIEJSKIEJ i wyskoczyli z niego strażnicy. Zrobiłem takie WIELKIE WTF?! Jakieś ćwiczenia, czy co, bo nie możliwe, żeby przyjechali w 20 sekund xD Tamten złodziej jak zobaczył strażników skręcił między samochody stojące w takiej zatoczce, zostawił piwo na ziemi i zaczął udawać przechodnia xDDD Strażnik oczywiście wszystko widział to podbiegł i go złapał. Pracownik stacji zdyszany podbiegł i zanim cokolwiek powiedział, Strażnik do niego: "Wszystko widzieliśmy, chodźmy do środka" xDD
Jakiego to trzeba mieć pecha, jak bardzo trzeba być przegranym, żeby z takim biednym łupem uciekać i trafić akurat na Strażników podjeżdżających zatankować na stację xDDD

Wersja pasta

1. Bądź mną
2. Idziesz odebrać paczkę w Paczkomacie
3. Słyszysz krzyki na stacji obok, o #!$%@?.jpg złodzieja ze zgrzewką piwa goni pracownik stacji
4. JestemPsem taki odważny, już chce pomóc! (òóˇ)
5. W tej samej chwili drogę zajeżdża mi radiowóz straży miejskiej.
5. WTF? Ćwiczenia? Co #!$%@??
6. Złodziej #debil widzi stażników, odkłada piwo na ziemie, udaje przechodnia #debil
7. Piwo odzyskane, złodziej złapany, strażnicy tacy szybcy i przydatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8. Punkt 5 jest dwa razy, nie zostałem bohaterem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

WOŁAM:
@murarz13 @pitrah606 @Wassimir @alkaponemojuzone
  • 4