Wpis z mikrobloga

51-WSTYD MI ZA WAS.....
Normalnie nie pisze na forum, gdyż pisanie z powyższymi osobami/autorami ww publikacji urąga mojej godności, to jednak nie mogę spokojnie patrzeć na niektóre komentarze, czuje gniew tak jakby ktoś ubliżał mi osobiście.
Lech Wałęsa to po papieżu JPII największy Polak i gdy w kwietniu strąciliśmy naszego Ojca narodu, został nam tylko On - człowiek, dzięki któremu mogę odpisywać na te hańbiące komentarze.
Za pośrednictwem tego forum pragnę jeszcze raz podziękować naszemu wspaniałemu prezydentowi za wspaniała polityczna działalność i oby trwała jak najdłużej...
HEJ oszołomy gdyby nie pan Wałęsa to dalej byście całowali po rączkach obleśną córeczkę partyjnego dygnitarza przed którym kłanialiście się nisko w pas za czasów PRL-U pseudo-państewka stworzonego podczas popijawy w Jałcie gdzie Stalin z Churchillem zarzygali mapę i los nas przeszedł w ręce sowietów, gdyż pan Churchill stwierdził iż Polacy wszystko zniszczą, a wspólnota europejska ich nie wytrzyma, więc dał nas Stalinowi aby utemperować dążenia Polaków do objęcia władzy . #polityka
  • 235
@lechwalesa:

Komuna sie zawaliła pod własnym ciężarem. Nie wyrobiła ekonomicznie. Jakby Jaruzelski był bardziej nastawiony na współpracę z Amerykanami, to mógłby on byc drugim Pinochetem, bo ani Pan ani ''Solidarność'' nie walczyła o kapitalizm, tylko o ''godne płace''. Rozwalanie komuny was nie interesowało. Wystarczy sobie poczytać postulaty Porozumień Sierpniowych. Po prostu został Pan wykreowany na Przywódce, żeby w miare bezkrwawo przejśc do systemu demokratycznego, kiedy system komunistyczny już dogorywał i mozna