Wpis z mikrobloga

Z perspektywy niebieskiego paska muszę przyznać rację. Jak już wyrobiłem nawyk pisania takich powiadomień, to o ile życie spokojniejsze, a i uszy i głowa mniej bolą później ;)


@Luciak: taki Handcent SMS ma funkcję wysłania sms w przyszłości, można już napisać jak np. jak jeszcze jesteście w łóżku, ty z tyłu, ona głowa w dół i nic nie widzi !!!
  • Odpowiedz
@Ju_ras: to prawie to samo, boją się o to żeby niebiescy nie pukali innych różowych i tym samym nie nabawili się chorób wenerycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze raz mi powiedz, że kobieta nie martwi się o swojego faceta
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: jest pewna różnica między "wróciłem" bo np wracałem z imprezy o 3 w nocy, a meldowaniem czynności typu "jem bułke", "pije herbate" czy "sram". Szczególnie, jeśli dziewczyna pisze a facet się nie odzywa (nie wiem jak było w tym przypadku ale zakładam, ze @pyszotka nie siedziała z telefonem w ręce i po prostu czekała)
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: wypowiedzi niektórych panów powyżej raczej nie odzwierciedlają Twojego toku rozumowania więc nie uogólniaj proszę swojego zdania na wszystkich mężczyzn. Poza tym, jak kiedyś będziesz w odwrotnej sytuacji to zmienisz zdanie ;)
  • Odpowiedz
@pyszotka: #logikarozowychpaskow Najpierw niebieskiego "spantoflić", a potem rzucić, bo p---a. Jak facet ma swój rozum, to nie powinnaś się o niego martwić, a jak debil, że trzeba sprawdzać, czy żyje na każdym kroku, to zostaw czym prędzej, bo jeszcze się siwizny nabawisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz