Wpis z mikrobloga

Czy też tak macie, że jak chcecie sobie wbić do tagu listalewakow żeby pośmieszkować i pokręcić bekę to NIC TAM NIE MA?! Czy to cenzura? Czy administracja obawia się, że prawda wyjdzie na jaw? Prawda jest ciekawa! Prawda nas wyzwoli! Nie bójcie się prawdy! Ja rozumiem, że moją działalnością na wykop.pl nadepnąłem na liczne odciski ale nie spodziewałem się, że skończy się to żenującą próbą zamknięcia moich ust i spętania palców!
Jestem #oburzony a także #zniesmaczony

Pomijam fakt, że zbliżają się wybory prezydenckie. Nie będę mówił kto mi składał propozycje ale pozdrawiam w tym miejscu kumatych. Jeśli wyrażę zainteresowanie startem to jak mam prowadzić moją kampanię jeśli nie na wykop.pl? Administracja nie chce zmian! Administracja boi się zmian! Administracja wie, że wraz ze zmianami przyjdą także funkcjonariusze wolnościowego aparatu opresji i terroru wraz z wydziałem do spraw zwalczania lewactwa w sieci Internet. Bójcie się.
#marianbaczalcontent
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marianbaczal: wolny rynek. Czemu chcesz go kontrolować? Mam ostatnio wrażenie, Marianku kochany, że jesteś przeklętym (miało być j-----m, ale chcę nie przeklinać) reptilianinem czuwającą wężową istotą z planety Nibiru X. Myślicie, że ludzie miłujący Wolność są głupi i poddadzą się waszej manipulacji? Celowo mówisz prawdę, żeby ludzie Ci uwierzyli, a potem zwodzisz ich na manowce, niczym błędne ognie na bagnach, niczym Bestia w Objawieniu św. Jana Apostoła.
  • Odpowiedz
Czy też tak macie, że jak chcecie sobie wbić do tagu listalewakow żeby pośmieszkować i pokręcić bekę to NIC TAM NIE MA?! Czy to cenzura? Czy administracja obawia się, że prawda wyjdzie na jaw? Prawda jest ciekawa! Prawda nas wyzwoli! Nie bójcie się prawdy! Ja rozumiem, że moją działalnością na wykop.pl nadepnąłem na liczne odciski ale nie spodziewałem się, że skończy się to żenującą próbą zamknięcia moich ust i spętania palców!


@
  • Odpowiedz