Wpis z mikrobloga

Ostateczny powód dla którego VLC to najlepszy program do odtwarzania filmów

Narzędzia -> Efekty i filtry -> Kompresor

Ustawiacie tak jak na screenie i dajecie "zapisz zmiany w konfiguracji" (niestety trzeba to zaznaczać przed każdym odpaleniem filmu).

Odpalcie sobie jakikolwiek film z tym i bez tego. Szczególnie widać różnice w filmach od YIFY, które często mają #!$%@? dźwięk i dialogi są zbyt cicho a akcja głośno, ale nawet w normalnych filmach robi bardzo dobrą robotę i jak się zacznie używać to nie ma odwrotu.

PS Jak ktoś nie wie to klawiszami G i H można także ustawiać prawidłowo rozsunięte napisy (gdy pojawiają się za szybko lub za późno albo są do innej wersji filmu/ odcinka serialu). To samo z dźwiękiem robi się klawiszami J i K.

#protip #vlc #programy #filmy #seriale (dodaję te 2 ostatnie tagi, bo może ludzie stąd też skorzystają)
Pobierz platkiowsiane - Ostateczny powód dla którego VLC to najlepszy program do odtwarzania ...
źródło: comment_xOmsygzyFKjzrV3GiCmwW0EDoiAMKDOd.jpg
  • 101
@zordziu: Generuje powiadomienia mi a dla osób, które to piszą jest to zbędne. Poza tym oni nie użyli nigdzie żadnego tagu po prostu mnie wołają bezcelowo. Powinny kasować nick przed dodaniem jak już zaśmiecają komentarze pod postem.
@XpedobearX: Jak chcesz to mogę Ci podrzucić wersję 131 obsługującą wyżej wymienione. Pasek z reklamami w niczym nie przeszkadza a skoro dostaję wyśmienity produkt za darmo to nie widzę w tym nic złego skoro mogę w ten sposób wspomóc autora. Zresztą choć nie próbowałem tego to widziałem że w internecie są już poradniki jak się ich pozbyć na stałe.
@platkiowsiane: używam VLC, bo #!$%@?ł mi się kiedyś subedit i tak zostało. Nie mogę przeboleć jednak braku możliwości ustawiania położenia napisów i swobodnego ich powiększania/pomniejszania. Albo po prostu nie mogę tego znaleźć.