Wpis z mikrobloga

Czy doczekam się dnia kiedy moderatorzy w tym cyrku będą jawni i będzie można podjąć z nimi dyskusję czy dalej będzie jak jest - czyli samowolka i brak jakiejkolwiek kontroli nad ich działaniami, ew. wzajemne krycie się?!?
Jak na razie to nawet nie wiem czy nie ocenia mnie zakompleksiony 13 latek czy poważny człowiek potrafiący obiektywnie ocenić moje działania.
Wypowie się ktoś z "zarządu" ?!?

#moderacjacontent #moderacja #wykop #oswiadczenie
  • 26
@xSQr: Nie ma jawnych kryteriów wyboru, to są "pracownicy" wykopu i tutaj nie ma demokracji.
Tak samo upublicznienie nic nie da. Przecież skoro ktoś się nickiem podpisuje to dlaczego również nie przekonaniami czy preferencjami?
Problem idzie z góry, przez wspomniany brak kontroli.

Zastanów się czy jawne kryteria wyboru nie kojarzą Ci się z przetargami? ;)
1) upublicznienia kim są celem zapobieżenia stronniczym działaniom; 2) wyznaczenia jawnych kryteriów wyboru.


@xSQr: Moderatorzy nie są tajni, ich loginy są tu znane. Dodatkowo pod każdą akcją mod podpisany jest swoim kodem - co z jednej strony pozwala na uniknięcie ataków personalnych na konkretną osobę, a z drugiej strony pozwala Wam określić który z moderatorów najlepiej moderuje, a któremu idzie to najsłabiej. Kryteria wyboru moderatora podawaliśmy wielokrotnie: wybieramy spośród użytkowników, którzy
@xSQr: Moderatorzy nie są tajni, ich loginy są tu znane.


@wykop: Znane są tylko i wyłącznie ich kody. Gdzie zatem znajdę ich profile publiczne? Kryteria które opisujesz też nie bardzo przystają do realiów - wynika z nich, że wybierani są najbardziej konserwatywni a zarazem "czepialscy" użytkownicy, którzy sami zgłaszają na potęgę - zaś sami nie mają na koncie żadnej wpadki.

Ciekaw jestem @wykop - kim jesteś ty, marketingowcem, PR czy
@Artica: Zmienia się, czasem na gorsze czasem na lepsze. Ja najwięcej zmian widzę w użytkownikach. Kiedyś nie było tutaj takiego szamba jak teraz, nie było też moderatorów i zgłoszeń i było fajnie.