Wpis z mikrobloga

Czy doczekam się dnia kiedy moderatorzy w tym cyrku będą jawni i będzie można podjąć z nimi dyskusję czy dalej będzie jak jest - czyli samowolka i brak jakiejkolwiek kontroli nad ich działaniami, ew. wzajemne krycie się?!?
Jak na razie to nawet nie wiem czy nie ocenia mnie zakompleksiony 13 latek czy poważny człowiek potrafiący obiektywnie ocenić moje działania.
Wypowie się ktoś z "zarządu" ?!?

#moderacjacontent #moderacja #wykop #oswiadczenie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xSQr:

Znane są tylko i wyłącznie ich kody.


Znane są też loginy moderatorów i nawet wymienione zostały w tej dyskusji, więc jak widzisz nie jest to jakaś pilnie strzeżona tajemnica. Nie widzimy podstaw aby ujawniać więcej informacji o moderatorze, czy podpisywać ich loginem pod konkretnymi akcjami. Z tych samych powodów nie ujawniamy czarnych list, notatek o użytkownikach, osób zgłaszających treści i nie podpisujemy akcji loginami modów. Kod jest wystarczającą informacją jaką posiadać musi osoba, której zgłoszenie rozpatrzono. Posiadając kod moda możesz zgłosić nam skargę na moderatora, a moderator może uniknąć zastraszania, wyzwisk czy ataków, spowodowanych tym, że ktoś nie zgadza się z jego decyzją. Skargi trafiają do nas i to my oceniamy czy moderator podjął słuszną decyzję czy błędną, a nie osoba, której wymoderowano treść inaczej niż by sobie tego
  • Odpowiedz
a z drugiej strony pozwala Wam określić który z moderatorów najlepiej moderuje, a któremu idzie to najsłabiej.


@wykop: Szkoda tylko, że i tak macie nasze oceny w dupie.
  • Odpowiedz
@Emes91: Każda skarga na moderatora jest dokładnie sprawdzana. I o ile nie jest to skarga w stylu "wrzucałem p---o/obrażałem innych/spamowałem a zły moderator usunął mi wpisy" - to jak najbardziej bierzemy takie opinie pod uwagę. Zauważ, że źle działająca moderacja wcale nie jest nam na rękę, dlatego każdy sygnał od Was jest brany pod uwagę.
  • Odpowiedz
@wykop: Jak dawałem Wam dowody oczywistej stronniczości moderatora, to nawet nie raczyliście odpisać. I nie, wysłanie copypasty się nie liczy jako odpisanie.
  • Odpowiedz