Wpis z mikrobloga

Ej mirki kolejny przypał w moim życiu :D

Okazuje się że studenci prawa z Białegostoku robią se imprezke. No spoko, co mnie to interesuje.
Otóż pisze dzisiaj do mojego #rozowypasek czytelniczka i mówi że wow fajnie że bierze w tym udział. (?!)

A no sie okazało że SAMORZĄD STUDENTÓW #!$%@? PRAWA. Skopiował zdjęcie z bloga dziewczyny i #!$%@?ł je na wejściówki. Bez pytania ani nic. Spodziewałbym się tego po loszkach z socjologii albo innej pedagogiki czy resocjalizacji.
#przypal #prawo #studbaza
Crux - Ej mirki kolejny przypał w moim życiu :D

Okazuje się że studenci prawa z Bi...

źródło: comment_U9enHKuubiXffONhBMYti29BjzvwCwPe.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Crux: tak jak Ci radzą, bierz prawnika, do sądu z nimi, zapłacą koszta i coś na jakąś organizacje charytatywną... Mniej hajsu na juwenalia będzie najwyżej :-P
  • Odpowiedz
@Crux: weź ich dojedź za samo podejście. zamiast skulić ogon i przeprosić to jadą z głupimi tekstami. pokonaj ich prawem, frajerów.
  • Odpowiedz
Spodziewałbym się tego po loszkach z socjologii albo innej pedagogiki czy resocjalizacji


@Crux: A czemu nie spodziewałbyś się tego po studentach prawa? :D Myślisz że oni są mądrzejsi od innych kierunków? Byś się #!$%@? zdziwił, jakie patologie poznawałem na prawie :D
  • Odpowiedz
@Mhrok: Nie wiem czy afera jest godna taga, ale niech będzie #mojadziewczynajestnabiletach xD wołał będę i tak bo wszyscy inaczej nie skleją.

Sprawa jest na tyle rozwojowa że poczekam jak się rozkręci. Dzisiaj ma być na pewnym blogu Kejs.

@skarpetki_lenina: Napisze do niego linkując do jakiegoś fajnego podsumowania :D

@Mhrok: A obok pisze "Klub nocny" :D
  • Odpowiedz